Villám Klub kerületi csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

Beszámított versenyek:
Jihlava IV. ZK
Jihlava VI. ZK
Jihlava X. ZK

  1. Grampsch - Kancsár              9 h   195.99 p
  2. Kancsár Ferenc                  9 h   190.21 p
  3. Kling István                    9 h   179.88 p
  4. Viola László                    9 h   179.60 p
  5. Pintér Ferenc                   9 h   176.74 p
  6. Mészáros Tamás és Gábor         9 h   169.91 p
  7. Sinka Zoltán                    9 h   169.82 p
  8. Erdélyi Gyula                   9 h   165.99 p
  9. Hackl József                    9 h   163.75 p
 10. Baricza József                  9 h   159.67 p
 11. Pintér Zsolt                    9 h   158.41 p
 12. Balázs H. Imre                  9 h   156.30 p
 13. Pálos Tibor                     8 h   149.94 p
 14. Wilms László                    7 h   149.82 p
 15. Óvári József                    8 h   147.21 p
 16. Végh Kálmán                     8 h   145.24 p
 17. Kauremszky Ferenc id.           9 h   144.25 p
 18. Geyerhosz Antal                 8 h   140.56 p
 19. Kéffer Vilmos                   8 h   140.08 p
 20. Horváth Jenő                    8 h   138.26 p
 21. Gyurcsó János                   7 h   135.59 p
 22. Tóth Ferenc                     8 h   130.51 p
 23. Horváth Jenő és Fia             7 h   126.69 p
 24. Hochrein Antal                  8 h   125.93 p
 25. Balázs Attila                   7 h   120.70 p
 26. Tripó István                    6 h   119.83 p
 27. Kern Rudolf                     6 h   112.83 p
 28. Mauchner Ferenc                 7 h   112.66 p
 29. Szűts András                    7 h   109.37 p
 30. Bartha Károly                   6 h   104.64 p
 31. Takács Sándor                   5 h    99.13 p
 32. Ábel László                     5 h    94.24 p
 33. Pap István Pe.                  5 h    88.58 p
 34. Ács Ferenc                      6 h    85.84 p
 35. Somogyi László                  5 h    85.37 p
 36. Juhász Sándor                   5 h    83.94 p
 37. Stupek Dezső                    5 h    83.80 p
 38. Gábor Károly                    5 h    75.99 p
 39. Kovács Imre                     4 h    71.11 p
 40. Eckert György                   3 h    60.70 p
 41. Kenédi József                   4 h    60.04 p
 42. Szabó Nándor Zsolt              4 h    54.04 p
 43. Katona Tibor                    3 h    53.89 p
 44. Széphegyi - Schneider           3 h    53.58 p
 45. Laczkovits Károlyné             4 h    49.80 p
 46. Györik László                   3 h    45.85 p
 47. Volek Gyozo                     3 h    45.45 p
 48. Kurcsics Imre                   2 h    41.25 p
 49. Stupek Dezsőné                  2 h    40.20 p
 50. Jakus János                     2 h    38.93 p
 51. Kalocsai István                 3 h    36.84 p
 52. Bodor Dániel                    3 h    36.53 p
 53. Tarczi József                   2 h    36.04 p
 54. Kálazi László                   2 h    35.17 p
 55. Turcsán Sándor                  2 h    33.40 p
 56. Berényi Albert                  2 h    28.52 p
 57. Guzsik Kevin                    2 h    27.41 p
 58. Kulcsár László                  1 h    20.93 p
 59. Hoklics István                  1 h    20.70 p
 60. Grund József                    1 h    17.76 p
 61. Schmid és Fia                   1 h    17.35 p
 62. Csaba Magdolna Dr.              1 h    16.45 p
 63. Dorogi Ferenc                   1 h    15.98 p
 64. Oroszi Sándor                   1 h    15.61 p
 65. Szabó József                    1 h    14.18 p
 66. Koncsek Vilmos                  1 h    12.25 p
 67. Fabók Ferenc                    1 h    11.26 p
 68. Szabó Izabella Anna             1 h    10.86 p
 69. Simon Mihály                    1 h    10.66 p
 70. Tuba János                      1 h    10.51 p
 71. Hartmann Ferenc                 1 h     9.75 p
 72. Császár István                  1 h     9.69 p
 73. Pfeffer György                  1 h     9.60 p

Budai Röpcsoport csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Grampsch - Kancsár              9 h   195.75 p
  2. Mészáros Tamás és Gábor         9 h   169.63 p
  3. Erdélyi Gyula                   9 h   160.78 p
  4. Wilms László                    8 h   157.24 p
  5. Balázs H. Imre                  9 h   154.76 p
  6. Baricza József                  9 h   154.37 p
  7. Végh Kálmán                     7 h   133.38 p
  8. Tóth Ferenc                     8 h   133.37 p
  9. Balázs Attila                   8 h   130.00 p
 10. Tripó István                    7 h   125.23 p
 11. Mauchner Ferenc                 7 h   111.34 p
 12. Bartha Károly                   6 h   107.53 p
 13. Szűts András                    6 h    94.60 p
 14. Juhász Sándor                   5 h    80.57 p
 15. Stupek Dezső                    4 h    72.14 p
 16. Katona Tibor                    3 h    54.44 p
 17. Gábor Károly                    3 h    45.96 p
 18. Györik László                   3 h    43.69 p
 19. Kálazi László                   3 h    43.35 p
 20. Stupek Dezsőné                  2 h    39.19 p
 21. Kurcsics Imre                   2 h    38.73 p
 22. Laczkovits Károlyné             3 h    35.27 p
 23. Tarczi József                   2 h    32.40 p
 24. Volek Gyozo                     2 h    26.57 p
 25. Tuba János                      1 h    13.35 p
 26. Motil Zsolt                     1 h    11.00 p

Pesti 1. Röpcsoport csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kling István                    9 h   185.27 p
  2. Sinka Zoltán                    9 h   176.24 p
  3. Pálos Tibor                     9 h   165.86 p
  4. Óvári József                    9 h   162.46 p
  5. Geyerhosz Antal                 9 h   155.63 p
  6. Kern Rudolf                     8 h   136.43 p
  7. Horváth Jenő és Fia             7 h   130.63 p
  8. Hochrein Antal                  7 h   122.35 p
  9. Takács Sándor                   5 h   101.98 p
 10. Pap István Pe.                  5 h    90.82 p
 11. Somogyi László                  5 h    89.04 p
 12. Kovács Imre                     4 h    74.97 p
 13. Szabó Nándor Zsolt              5 h    67.76 p
 14. Eckert György                   3 h    61.96 p
 15. Bodor Dániel                    3 h    40.37 p
 16. Grund József                    2 h    31.13 p
 17. Dorogi Ferenc                   2 h    28.40 p
 18. Hoklics István                  1 h    21.16 p
 19. Oroszi Sándor                   1 h    17.37 p
 20. Szabó József                    1 h    14.84 p
 21. Koncsek Vilmos                  1 h    13.76 p
 22. Császár István                  1 h    12.25 p
 23. Sidó János                      1 h    11.31 p
 24. Fabók Ferenc                    1 h    10.69 p
 25. Bajkay Károly                   1 h    10.36 p
 26. Szabó Izabella Anna             1 h    10.04 p

Pesti 2. Röpcsoport csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kancsár Ferenc                  9 h   196.23 p
  2. Viola László                    9 h   181.23 p
  3. Pintér Ferenc                   9 h   173.82 p
  4. Pintér Zsolt                    9 h   158.77 p
  5. Hackl József                    9 h   158.39 p
  6. Horváth Jenő                    9 h   152.98 p
  7. Kauremszky Ferenc id.           9 h   146.24 p
  8. Kéffer Vilmos                   8 h   142.11 p
  9. Gyurcsó János                   7 h   140.05 p
 10. Ábel László                     5 h    91.69 p
 11. Ács Ferenc                      4 h    71.85 p
 12. Kenédi József                   4 h    65.77 p
 13. Széphegyi - Schneider           3 h    55.67 p
 14. Kalocsai István                 4 h    52.63 p
 15. Jakus János                     3 h    48.90 p
 16. Guzsik Kevin                    3 h    47.91 p
 17. Turcsán Sándor                  2 h    32.94 p
 18. Kulcsár László                  1 h    20.78 p
 19. Schmid és Fia                   1 h    19.83 p
 20. Berényi Albert                  1 h    15.57 p
 21. Csaba Magdolna Dr.              1 h    14.96 p
 22. Simon Mihály                    1 h    13.23 p

Dunaharaszti gyűjtőhely A10 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Geyerhosz Antal                 9 h   201.60 p

Biatorbágy gyűjtőhely A13 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Grampsch - Kancsár              9 h   167.39 p
  2. Mészáros Tamás és Gábor         8 h   119.29 p
  3. Balázs H. Imre                  5 h    70.58 p
  4. Balázs Attila                   3 h    53.28 p
  5. Gábor Károly                    1 h    22.14 p
  6. Györik László                   1 h    10.15 p

Budaörs gyűjtőhely A43 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Végh Kálmán                     9 h   166.24 p
  2. Tripó István                    9 h   156.64 p
  3. Bartha Károly                   7 h   121.50 p
  4. Stupek Dezső                    5 h    92.26 p
  5. Juhász Sándor                   5 h    88.66 p
  6. Kurcsics Imre                   2 h    41.46 p
  7. Stupek Dezsőné                  2 h    40.75 p
  8. Tarczi József                   2 h    39.12 p
  9. Lévai Antal és Tünde            2 h    19.64 p
 10. Tuba János                      1 h    12.17 p
 11. Motil Zsolt                     1 h     9.60 p

Vecsés gyűjtőhely A48 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Pintér Ferenc                   9 h   193.04 p
  2. Hackl József                    9 h   176.04 p
  3. Kauremszky Ferenc id.           9 h   167.13 p
  4. Ács Ferenc                      6 h   100.12 p
  5. Kenédi József                   4 h    67.37 p
  6. Kalocsai István                 3 h    42.69 p
  7. Berényi Albert                  2 h    32.90 p
  8. Simon Mihály                    2 h    22.41 p
  9. Schmid és Fia                   1 h    18.60 p
 10. Pfeffer György                  1 h    13.09 p

Dabas gyűjtőhely A52 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kancsár Ferenc                  9 h   185.53 p
  2. Viola László                    7 h   123.87 p
  3. Pintér Zsolt                    5 h    89.68 p
  4. Horváth Jenő                    5 h    62.94 p
  5. Turcsán Sándor                  1 h    24.00 p
  6. Kulcsár László                  1 h    20.21 p

Szigethalom gyűjtőhely A66 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Hochrein Antal                  9 h   196.65 p
  2. Dorogi Ferenc                   7 h   108.12 p
  3. Oroszi Sándor                   5 h    83.71 p
  4. Grund József                    3 h    53.60 p
  5. Pákozdi László                  2 h    40.80 p
  6. Kreisz Antal                    2 h    34.50 p
  7. Koncsek Vilmos                  1 h    17.45 p
  8. Ozoróczky Imre                  1 h    11.20 p

Budafoki gyűjtőhely B03 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Wilms László                    9 h   185.37 p
  2. Erdélyi Gyula                   9 h   182.97 p
  3. Tóth Ferenc                     9 h   170.10 p
  4. Szűts András                    9 h   147.06 p
  5. Mauchner Ferenc                 8 h   143.45 p
  6. Katona Tibor                    5 h    88.67 p
  7. Volek Gyozo                     3 h    41.70 p

Pesterzsébet gyűjtőhely B04 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kling István                    9 h   171.62 p
  2. Sinka Zoltán                    9 h   166.78 p
  3. Pálos Tibor                     8 h   138.44 p
  4. Óvári József                    7 h   129.06 p
  5. Horváth Jenő és Fia             6 h   108.13 p
  6. Kern Rudolf                     7 h   106.46 p
  7. Pap István Pe.                  4 h    63.79 p
  8. Eckert György                   2 h    45.02 p
  9. Hoklics István                  1 h    19.35 p

Kispest gyűjtőhely B05 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Takács Sándor                   6 h   108.04 p
  2. Kovács Imre                     6 h   106.72 p
  3. Somogyi László                  5 h   103.61 p
  4. Szabó Nándor Zsolt              5 h    76.69 p
  5. Bodor Dániel                    4 h    61.87 p
  6. Szabó Izabella Anna             5 h    60.28 p
  7. Szabó József                    1 h    19.20 p
  8. Sidó János                      1 h    14.61 p

Kelenföldi gyűjtőhely B12 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Baricza József                  9 h   190.45 p
  2. Laczkovits Károlyné             4 h    68.43 p
  3. Kálazi László                   4 h    66.24 p

Csepel gyűjtőhely B21 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa


Pestszentimre gyűjtőhely B25 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kéffer Vilmos                   9 h   193.53 p
  2. Gyurcsó János                   9 h   189.16 p
  3. Ábel László                     8 h   150.26 p
  4. Guzsik Kevin                    6 h   110.20 p
  5. Széphegyi - Schneider           6 h   104.89 p
  6. Jakus János                     4 h    72.38 p
  7. Csaba Magdolna Dr.              2 h    30.60 p
  8. Sali László                     1 h    10.20 p
  9. Kauremszki József - Gábor       1 h     9.60 p

Villám Klub kerületi csapatbajnoksága, Hosszútáv

Beszámított versenyek:
Radeburg (Észak) (2016.06.04)
Radeburg (Észak) (1,2,6,12,16,17) (2016.06.18)
Halle (2016.07.02)
Magdeburg (2016.07.18)

  1. Pintér Zsolt                   12 h   327.98 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   315.01 p
  3. Balázs Attila                  12 h   309.95 p
  4. Erdélyi Gyula                  12 h   289.39 p
  5. Kreisz Antal                   12 h   284.40 p
  6. Sinka Zoltán                   11 h   271.03 p
  7. Pintér Ferenc                  11 h   268.55 p
  8. Szulman József                 11 h   266.73 p
  9. Ozoróczky Imre                 12 h   265.49 p
 10. Hochrein Antal                 12 h   254.50 p
 11. Kovács Attila                  10 h   249.26 p
 12. Geyerhosz Antal                11 h   245.63 p
 13. Pap István Pe.                 12 h   245.25 p
 14. Kauremszky Ferenc id.          12 h   243.55 p
 15. Kenédi József                  10 h   237.05 p
 16. Kádas & Kádas Dúc               9 h   222.48 p
 17. Bényei László                  10 h   222.40 p
 18. Újfalusi Zoltán                11 h   222.28 p
 19. Gyurcsó János                  10 h   221.13 p
 20. Császár István                 11 h   219.71 p
 21. Kern Rudolf                    10 h   219.13 p
 22. Somogyi László                  9 h   208.48 p
 23. Várszegi László                10 h   206.99 p
 24. Wilms László                   10 h   202.97 p
 25. Balázs H. Imre                 10 h   194.96 p
 26. Kovács Imre                     8 h   191.31 p
 27. Végh Kálmán                    10 h   189.52 p
 28. Grampsch - Kancsár              9 h   189.51 p
 29. Tóth Ferenc                     9 h   181.57 p
 30. Bodor Dániel                    8 h   178.13 p
 31. Ábel László                     9 h   171.12 p
 32. Pálos Tibor                     9 h   170.09 p
 33. Zsolnai Mihály                  6 h   150.09 p
 34. Horváth Jenő és Fia             7 h   149.26 p
 35. Morhardt István                 7 h   145.92 p
 36. Simon Mihály                    7 h   139.69 p
 37. Oroszi Sándor                   6 h   131.27 p
 38. Kromer András                   6 h   128.36 p
 39. Szabó Izabella Anna             5 h   127.08 p
 40. Szűts András                    6 h   123.17 p
 41. Turcsán Sándor                  7 h   120.33 p
 42. Bartha Károly                   6 h   116.72 p
 43. Eckert György                   6 h   110.45 p
 44. Mészáros Tamás és Gábor         5 h    96.70 p
 45. Hegyesi Csaba                   5 h    95.73 p
 46. Egresi István                   5 h    93.42 p
 47. Széphegyi - Schneider           5 h    91.81 p
 48. Berényi Albert                  5 h    90.13 p
 49. Hackl József                    5 h    85.82 p
 50. Laczkovits Károlyné             4 h    83.98 p
 51. Stupek Dezsőné                  4 h    83.00 p
 52. Gábler Ferenc                   5 h    80.42 p
 53. Gaszman József                  4 h    78.69 p
 54. Mauchner Ferenc                 4 h    78.08 p
 55. Juhász Sándor                   3 h    75.39 p
 56. Kálazi László                   4 h    75.15 p
 57. Lévai Antal és Tünde            4 h    73.40 p
 58. Szabó Nándor Zsolt              3 h    71.82 p
 59. Schmid és Fia                   3 h    70.09 p
 60. Ács Ferenc                      5 h    68.91 p
 61. Riczu János                     3 h    68.53 p
 62. Sali László                     4 h    64.43 p
 63. Albert Zoltán                   3 h    61.83 p
 64. Katona Tibor                    3 h    59.29 p
 65. Györik László                   2 h    56.26 p
 66. Pfeffer György                  3 h    53.97 p
 67. Kalocsai István                 2 h    43.64 p
 68. Grund József                    3 h    41.75 p
 69. Gábor Károly                    3 h    40.07 p
 70. Stupek Dezső                    2 h    39.96 p
 71. Viczkó Sándor                   2 h    36.59 p
 72. Volek Gyozo                     2 h    34.26 p
 73. Turcsán János                   2 h    29.47 p
 74. Kulcsár László                  1 h    25.83 p
 75. Oláh József                     1 h    25.61 p
 76. Komáromi Erzsébet               1 h    24.55 p
 77. Skribek László                  2 h    24.50 p
 78. Diósi Sándor                    1 h    21.79 p
 79. Tarczi József                   1 h    20.23 p
 80. Zsolnai Zsolt                   1 h    20.11 p
 81. Csaba Magdolna Dr.              1 h    18.85 p
 82. Borza Sándor                    1 h    18.50 p
 83. Jakus János                     1 h    18.02 p
 84. Usztics Miklós                  1 h    16.06 p
 85. Szabó József                    1 h    14.57 p
 86. Sidó János                      1 h    14.43 p

Budai Röpcsoport csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Balázs Attila                  12 h   321.29 p
  2. Erdélyi Gyula                  12 h   300.10 p
  3. Szulman József                 12 h   287.91 p
  4. Bényei László                  11 h   255.67 p
  5. Wilms László                   10 h   211.43 p
  6. Végh Kálmán                    11 h   209.26 p
  7. Balázs H. Imre                 10 h   208.63 p
  8. Tóth Ferenc                    10 h   202.73 p
  9. Grampsch - Kancsár              9 h   190.82 p
 10. Szűts András                    7 h   148.16 p
 11. Bartha Károly                   6 h   128.53 p
 12. Laczkovits Károlyné             5 h   103.31 p
 13. Mészáros Tamás és Gábor         5 h   100.22 p
 14. Stupek Dezsőné                  4 h    95.70 p
 15. Kálazi László                   4 h    82.27 p
 16. Juhász Sándor                   3 h    79.62 p
 17. Mauchner Ferenc                 4 h    77.17 p
 18. Lévai Antal és Tünde            3 h    62.65 p
 19. Stupek Dezső                    3 h    59.86 p
 20. Katona Tibor                    3 h    58.61 p
 21. Györik László                   2 h    56.83 p
 22. Volek Gyozo                     2 h    34.84 p
 23. Gábor Károly                    2 h    30.33 p
 24. Zsolnai Zsolt                   1 h    20.54 p
 25. Paál István                     1 h    19.06 p
 26. Tarczi József                   1 h    18.64 p

Pesti 1. Röpcsoport csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Kreisz Antal                   12 h   284.14 p
  2. Sinka Zoltán                   11 h   269.70 p
  3. Ozoróczky Imre                 12 h   265.30 p
  4. Hochrein Antal                 12 h   252.57 p
  5. Kovács Attila                  10 h   248.14 p
  6. Pap István Pe.                 12 h   244.91 p
  7. Geyerhosz Antal                11 h   241.68 p
  8. Kádas & Kádas Dúc               9 h   224.20 p
  9. Kern Rudolf                    10 h   215.07 p
 10. Újfalusi Zoltán                10 h   205.89 p
 11. Császár István                 10 h   200.08 p
 12. Somogyi László                  8 h   197.64 p
 13. Kovács Imre                     8 h   191.89 p
 14. Várszegi László                 9 h   191.06 p
 15. Bodor Dániel                    8 h   177.39 p
 16. Horváth Jenő és Fia             8 h   158.63 p
 17. Pálos Tibor                     8 h   157.19 p
 18. Oroszi Sándor                   6 h   132.27 p
 19. Szabó Izabella Anna             5 h   127.51 p
 20. Kromer András                   6 h   126.03 p
 21. Eckert György                   6 h   109.02 p
 22. Hegyesi Csaba                   5 h    97.00 p
 23. Egresi István                   5 h    88.48 p
 24. Gábler Ferenc                   5 h    79.93 p
 25. Gaszman József                  4 h    73.78 p
 26. Szabó Nándor Zsolt              3 h    72.77 p
 27. Riczu János                     3 h    70.05 p
 28. Albert Zoltán                   2 h    48.00 p
 29. Grund József                    3 h    40.67 p
 30. Viczkó Sándor                   2 h    34.54 p
 31. Komáromi Erzsébet               1 h    24.59 p
 32. Oláh József                     1 h    24.30 p
 33. Diósi Sándor                    1 h    22.65 p
 34. Borza Sándor                    1 h    18.89 p
 35. Szabó József                    1 h    14.84 p

Pesti 2. Röpcsoport csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   326.22 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   309.38 p
  3. Pintér Ferenc                  11 h   268.52 p
  4. Kenédi József                  10 h   235.73 p
  5. Kauremszky Ferenc id.          11 h   226.05 p
  6. Gyurcsó János                  10 h   216.97 p
  7. Ábel László                    10 h   176.60 p
  8. Morhardt István                 7 h   147.59 p
  9. Zsolnai Mihály                  6 h   142.91 p
 10. Simon Mihály                    7 h   139.17 p
 11. Turcsán Sándor                  8 h   134.49 p
 12. Széphegyi - Schneider           5 h    88.37 p
 13. Berényi Albert                  4 h    73.77 p
 14. Hackl József                    4 h    71.22 p
 15. Pfeffer György                  4 h    69.31 p
 16. Schmid és Fia                   3 h    67.22 p
 17. Sali László                     4 h    58.28 p
 18. Ács Ferenc                      3 h    49.32 p
 19. Kalocsai István                 2 h    43.55 p
 20. Skribek László                  3 h    40.28 p
 21. Kulcsár László                  2 h    36.53 p
 22. Turcsán János                   2 h    30.33 p
 23. Csaba Magdolna Dr.              1 h    17.84 p
 24. Jakus János                     1 h    16.05 p

Dunaharaszti gyűjtőhely A10 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Geyerhosz Antal                12 h   265.75 p
  2. Újfalusi Zoltán                12 h   243.39 p
  3. Kádas & Kádas Dúc               9 h   230.55 p
  4. Várszegi László                10 h   207.09 p
  5. Gábler Ferenc                   5 h    89.18 p
  6. Albert Zoltán                   4 h    79.46 p
  7. Oláh József                     2 h    34.24 p
  8. Borza Sándor                    1 h    18.27 p

Biatorbágy gyűjtőhely A13 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Balázs Attila                  12 h   303.38 p
  2. Grampsch - Kancsár              7 h   142.06 p
  3. Balázs H. Imre                  6 h   119.33 p
  4. Mészáros Tamás és Gábor         3 h    64.40 p
  5. Györik László                   2 h    52.53 p
  6. Gábor Károly                    1 h    15.68 p

Budaörs gyűjtőhely A43 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Szulman József                 12 h   299.80 p
  2. Bényei László                  11 h   264.00 p
  3. Végh Kálmán                    12 h   239.50 p
  4. Bartha Károly                   7 h   145.50 p
  5. Lévai Antal és Tünde            6 h   113.10 p
  6. Juhász Sándor                   5 h   112.10 p
  7. Stupek Dezsőné                  4 h    96.80 p
  8. Stupek Dezső                    5 h    76.80 p
  9. Tarczi József                   4 h    51.20 p
 10. Tuba János                      3 h    29.60 p

Vecsés gyűjtőhely A48 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Pintér Ferenc                  11 h   271.66 p
  2. Kenédi József                  10 h   237.11 p
  3. Kauremszky Ferenc id.          11 h   229.24 p
  4. Simon Mihály                    7 h   137.95 p
  5. Berényi Albert                  5 h    86.69 p
  6. Hackl József                    5 h    82.87 p
  7. Pfeffer György                  4 h    67.48 p
  8. Schmid és Fia                   3 h    66.62 p
  9. Ács Ferenc                      3 h    47.30 p
 10. Kalocsai István                 2 h    42.96 p
 11. Skribek László                  2 h    26.00 p

Dabas gyűjtőhely A52 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   290.16 p
  2. Kancsár Ferenc                 10 h   223.77 p
  3. Morhardt István                 4 h    71.38 p
  4. Zsolnai Mihály                  3 h    69.88 p
  5. Turcsán Sándor                  2 h    36.77 p

Szigethalom gyűjtőhely A66 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Kreisz Antal                   10 h   231.25 p
  2. Ozoróczky Imre                 10 h   196.18 p
  3. Oroszi Sándor                   9 h   162.36 p
  4. Hochrein Antal                  5 h   110.35 p

Budafoki gyűjtőhely B03 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Erdélyi Gyula                  12 h   318.29 p
  2. Wilms László                   11 h   234.88 p
  3. Tóth Ferenc                    10 h   200.96 p
  4. Szűts András                    9 h   168.06 p
  5. Mauchner Ferenc                 7 h   126.03 p
  6. Katona Tibor                    2 h    50.71 p
  7. Volek Gyozo                     2 h    34.70 p

Pesterzsébet gyűjtőhely B04 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Sinka Zoltán                   10 h   238.05 p
  2. Kovács Attila                  10 h   227.43 p
  3. Pap István Pe.                 11 h   202.97 p
  4. Kern Rudolf                    10 h   183.09 p
  5. Császár István                  7 h   143.71 p
  6. Horváth Jenő és Fia             5 h   112.02 p
  7. Eckert György                   6 h   103.98 p
  8. Pálos Tibor                     4 h    88.92 p
  9. Diósi Sándor                    1 h    20.44 p

Kispest gyűjtőhely B05 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Somogyi László                 10 h   232.67 p
  2. Kovács Imre                     9 h   215.72 p
  3. Bodor Dániel                    9 h   201.64 p
  4. Szabó Izabella Anna             6 h   142.29 p
  5. Kromer András                   6 h   137.78 p
  6. Viczkó Sándor                   5 h    85.61 p
  7. Hegyesi Csaba                   4 h    82.81 p
  8. Szabó Nándor Zsolt              3 h    73.13 p
  9. Sidó János                      1 h    20.71 p
 10. Szabó József                    1 h    13.49 p

Kelenföldi gyűjtőhely B12 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Kálazi László                  11 h   238.85 p
  2. Laczkovits Károlyné             9 h   194.16 p
  3. Paál István                     8 h   112.16 p
  4. Szalay Pál                      3 h    43.42 p
  5. Juhász András                   2 h    32.00 p
  6. Zsolnai Zsolt                   1 h    27.43 p
  7. Szabó Attila                    2 h    26.57 p

Csepel gyűjtőhely B21 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Egresi István                  11 h   237.91 p
  2. Riczu János                    10 h   224.29 p
  3. Gaszman József                  7 h   145.41 p
  4. Komáromi Erzsébet               4 h    75.26 p
  5. Semsegi József                  2 h    37.80 p
  6. Róth Gyula                      2 h    33.50 p
  7. Fitero Kálmán                   3 h    29.60 p
  8. Usztics Miklós                  1 h    21.03 p

Pestszentimre gyűjtőhely B25 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Gyurcsó János                  12 h   313.06 p
  2. Ábel László                    11 h   269.86 p
  3. Széphegyi - Schneider           9 h   181.83 p
  4. Sali László                     8 h   152.81 p
  5. Jakus János                     6 h   109.34 p
  6. Guzsik Kevin                    4 h    56.48 p
  7. Csaba Magdolna Dr.              2 h    49.31 p

Villám Klub kerületi csapatbajnoksága, Középtáv

Beszámított versenyek:
Humpolec (2016.05.29)
Jihlava V. (2016.06.11)
Jihlava VII. (2016.06.25)
Jihlava IX. (2016.07.10)

  1. Grampsch - Kancsár             12 h   287.42 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   285.72 p
  3. Pintér Zsolt                   12 h   285.65 p
  4. Pintér Ferenc                  12 h   280.88 p
  5. Sinka Zoltán                   12 h   273.05 p
  6. Viola László                   12 h   267.97 p
  7. Balázs Attila                  12 h   253.93 p
  8. Mészáros Tamás és Gábor        12 h   246.71 p
  9. Végh Kálmán                    12 h   240.11 p
 10. Kovács Attila                  12 h   239.90 p
 11. Horváth Jenő                   12 h   235.91 p
 12. Baricza József                 12 h   235.08 p
 13. Wilms László                   12 h   221.49 p
 14. Kern Rudolf                    11 h   215.75 p
 15. Tóth Ferenc                    12 h   215.21 p
 16. Takács Sándor                  12 h   213.98 p
 17. Óvári József                   12 h   212.08 p
 18. Hochrein Antal                 11 h   205.39 p
 19. Kauremszky Ferenc id.          11 h   204.96 p
 20. Hackl József                   11 h   204.93 p
 21. Pálos Tibor                     9 h   193.68 p
 22. Gyurcsó János                  10 h   191.01 p
 23. Bodor Dániel                   10 h   186.64 p
 24. Szűts András                   10 h   183.00 p
 25. Horváth Jenő és Fia            11 h   180.14 p
 26. Kreisz Antal                   10 h   179.32 p
 27. Juhász Sándor                  10 h   177.68 p
 28. Guzsik Kevin                   10 h   176.00 p
 29. Bartha Károly                  10 h   168.46 p
 30. Kling István                   10 h   166.61 p
 31. Geyerhosz Antal                10 h   165.64 p
 32. Kádas & Kádas Dúc               8 h   164.16 p
 33. Katona Tibor                    9 h   147.02 p
 34. Pap István Pe.                  9 h   145.88 p
 35. Ozoróczky Imre                  8 h   143.34 p
 36. Gábor Károly                    8 h   137.40 p
 37. Gaszman József                 10 h   135.14 p
 38. Albert Zoltán                   7 h   132.26 p
 39. Simon Mihály                    8 h   131.32 p
 40. Gábler Ferenc                   7 h   126.07 p
 41. Kálazi László                   8 h   125.25 p
 42. Bényei László                   8 h   123.27 p
 43. Balázs H. Imre                  7 h   119.81 p
 44. Stupek Dezső                    6 h   117.79 p
 45. Somogyi László                  7 h   115.37 p
 46. Erdélyi Gyula                   8 h   114.62 p
 47. Újfalusi Zoltán                 7 h   110.67 p
 48. Széphegyi - Schneider           9 h   110.20 p
 49. Szulman József                  7 h   106.42 p
 50. Kovács Imre                     6 h   104.63 p
 51. Mauchner Ferenc                 6 h   104.37 p
 52. Stupek Dezsőné                  6 h    88.11 p
 53. Laczkovits Károlyné             6 h    82.77 p
 54. Schmid és Fia                   5 h    81.97 p
 55. Kéffer Vilmos                   4 h    79.99 p
 56. Györik László                   5 h    77.81 p
 57. Kenédi József                   5 h    77.20 p
 58. Turcsán Sándor                  5 h    75.82 p
 59. Sidó János                      5 h    74.42 p
 60. Zsolnai Mihály                  5 h    73.82 p
 61. Ács Ferenc                      5 h    69.63 p
 62. Kromer András                   4 h    68.79 p
 63. Ábel László                     4 h    66.17 p
 64. Szabó Izabella Anna             4 h    65.01 p
 65. Tripó István                    4 h    61.71 p
 66. Oláh József                     3 h    58.18 p
 67. Szabó Nándor Zsolt              3 h    53.13 p
 68. Kalocsai István                 3 h    50.27 p
 69. Skribek László                  3 h    48.70 p
 70. Grund József                    3 h    47.25 p
 71. Várszegi László                 3 h    45.87 p
 72. Turcsán János                   3 h    41.70 p
 73. Viczkó Sándor                   2 h    37.14 p
 74. Oroszi Sándor                   3 h    36.88 p
 75. Kulcsár László                  2 h    35.01 p
 76. Deák János                      2 h    33.47 p
 77. Hoklics István                  2 h    32.52 p
 78. Császár István                  2 h    31.08 p
 79. Egresi István                   2 h    30.32 p
 80. Eckert György                   2 h    28.41 p
 81. Volek Gyozo                     2 h    23.22 p
 82. Puskás László                   1 h    21.45 p
 83. Riczu János                     1 h    20.90 p
 84. Jakus János                     2 h    20.40 p
 85. Tuba János                      1 h    19.99 p
 86. Borza Sándor                    1 h    16.78 p
 87. Morhardt István                 1 h    15.97 p
 88. Kurcsics Imre                   1 h    11.85 p
 89. Motil Zsolt                     1 h    11.11 p
 90. Pfeffer György                  1 h    11.04 p
 91. Berényi Albert                  1 h    11.02 p
 92. Csaba Magdolna Dr.              1 h    10.81 p

Budai Röpcsoport csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Grampsch - Kancsár             12 h   287.93 p
  2. Balázs Attila                  12 h   250.08 p
  3. Mészáros Tamás és Gábor        12 h   240.35 p
  4. Végh Kálmán                    12 h   234.72 p
  5. Baricza József                 12 h   229.06 p
  6. Wilms László                   12 h   209.50 p
  7. Tóth Ferenc                    11 h   197.81 p
  8. Szűts András                    9 h   166.19 p
  9. Juhász Sándor                   9 h   158.80 p
 10. Bartha Károly                   8 h   139.53 p
 11. Katona Tibor                    8 h   129.10 p
 12. Gábor Károly                    8 h   128.36 p
 13. Balázs H. Imre                  7 h   110.56 p
 14. Kálazi László                   7 h   105.56 p
 15. Stupek Dezső                    5 h   104.33 p
 16. Bényei László                   7 h   103.95 p
 17. Mauchner Ferenc                 6 h    99.23 p
 18. Szulman József                  7 h    97.53 p
 19. Erdélyi Gyula                   7 h    96.52 p
 20. Stupek Dezsőné                  4 h    62.17 p
 21. Györik László                   4 h    61.93 p
 22. Tripó István                    3 h    47.49 p
 23. Laczkovits Károlyné             3 h    47.37 p
 24. Deák János                      2 h    29.90 p
 25. Tuba János                      1 h    18.81 p

Pesti 1. Röpcsoport csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Sinka Zoltán                   12 h   285.13 p
  2. Kovács Attila                  12 h   264.61 p
  3. Kern Rudolf                    12 h   252.14 p
  4. Óvári József                   12 h   243.86 p
  5. Takács Sándor                  12 h   240.86 p
  6. Hochrein Antal                 11 h   231.79 p
  7. Kreisz Antal                   12 h   225.29 p
  8. Horváth Jenő és Fia            12 h   220.89 p
  9. Pálos Tibor                     9 h   209.09 p
 10. Bodor Dániel                   10 h   205.96 p
 11. Ozoróczky Imre                 11 h   203.19 p
 12. Kádas & Kádas Dúc              10 h   200.78 p
 13. Kling István                   11 h   199.54 p
 14. Geyerhosz Antal                10 h   191.72 p
 15. Pap István Pe.                  9 h   174.66 p
 16. Újfalusi Zoltán                11 h   173.65 p
 17. Gaszman József                 11 h   172.76 p
 18. Albert Zoltán                   9 h   171.73 p
 19. Kovács Imre                     8 h   143.53 p
 20. Somogyi László                  8 h   141.51 p
 21. Gábler Ferenc                   7 h   138.91 p
 22. Sidó János                      7 h   112.35 p
 23. Hoklics István                  7 h    90.93 p
 24. Kromer András                   5 h    87.77 p
 25. Oláh József                     4 h    72.89 p
 26. Szabó Nándor Zsolt              4 h    72.28 p
 27. Szabó Izabella Anna             4 h    71.60 p
 28. Viczkó Sándor                   4 h    63.47 p
 29. Grund József                    3 h    54.27 p
 30. Várszegi László                 3 h    49.52 p
 31. Oroszi Sándor                   3 h    44.61 p
 32. Császár István                  3 h    44.14 p
 33. Egresi István                   3 h    43.76 p
 34. Eckert György                   3 h    40.94 p
 35. Diósi Sándor                    3 h    33.74 p
 36. Riczu János                     1 h    22.69 p
 37. Borza Sándor                    1 h    17.92 p
 38. Szabó József                    1 h    10.96 p
 39. Dorogi Ferenc                   1 h    10.77 p
 40. Hegyesi Csaba                   1 h    10.65 p

Pesti 2. Röpcsoport csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   282.59 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   281.40 p
  3. Pintér Ferenc                  12 h   273.50 p
  4. Viola László                   12 h   255.36 p
  5. Horváth Jenő                   12 h   221.80 p
  6. Hackl József                   11 h   194.64 p
  7. Kauremszky Ferenc id.          11 h   190.07 p
  8. Gyurcsó János                   9 h   166.42 p
  9. Guzsik Kevin                    8 h   148.73 p
 10. Simon Mihály                    8 h   126.42 p
 11. Széphegyi - Schneider           8 h    97.44 p
 12. Kéffer Vilmos                   4 h    79.30 p
 13. Turcsán Sándor                  5 h    77.76 p
 14. Kenédi József                   5 h    76.50 p
 15. Schmid és Fia                   4 h    71.42 p
 16. Ács Ferenc                      5 h    68.80 p
 17. Ábel László                     4 h    66.45 p
 18. Zsolnai Mihály                  4 h    61.62 p
 19. Kalocsai István                 3 h    51.19 p
 20. Skribek László                  3 h    46.30 p
 21. Turcsán János                   3 h    43.44 p
 22. Kulcsár László                  2 h    31.41 p
 23. Puskás László                   1 h    19.24 p
 24. Morhardt István                 1 h    16.75 p
 25. Pfeffer György                  1 h    12.22 p
 26. Jakus János                     1 h    11.95 p
 27. Csaba Magdolna Dr.              1 h    11.47 p
 28. Sali László                     1 h    10.76 p

Dunaharaszti gyűjtőhely A10 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Kádas & Kádas Dúc              12 h   243.26 p
  2. Geyerhosz Antal                11 h   224.53 p
  3. Újfalusi Zoltán                12 h   201.70 p
  4. Albert Zoltán                   9 h   184.15 p
  5. Gábler Ferenc                   8 h   160.71 p
  6. Oláh József                     4 h    74.13 p
  7. Várszegi László                 4 h    58.52 p
  8. Borza Sándor                    1 h    16.49 p

Biatorbágy gyűjtőhely A13 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Grampsch - Kancsár             12 h   276.52 p
  2. Balázs Attila                   7 h   142.57 p
  3. Mészáros Tamás és Gábor         8 h   126.68 p
  4. Györik László                   1 h    18.60 p
  5. Balázs H. Imre                  1 h    17.16 p
  6. Gábor Károly                    1 h    14.18 p

Budaörs gyűjtőhely A43 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Végh Kálmán                    12 h   270.38 p
  2. Juhász Sándor                  12 h   226.07 p
  3. Bartha Károly                  12 h   219.78 p
  4. Bényei László                  10 h   169.65 p
  5. Szulman József                  8 h   139.18 p
  6. Stupek Dezső                    6 h   128.85 p
  7. Stupek Dezsőné                  7 h   113.22 p
  8. Tripó István                    7 h   100.45 p
  9. Deák János                      3 h    46.25 p
 10. Kurcsics Imre                   3 h    40.68 p
 11. Lévai Antal és Tünde            2 h    25.41 p
 12. Motil Zsolt                     2 h    25.11 p
 13. Tuba János                      1 h    21.40 p
 14. Tarczi József                   1 h    10.66 p

Vecsés gyűjtőhely A48 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Pintér Ferenc                  12 h   282.60 p
  2. Hackl József                   12 h   213.57 p
  3. Kauremszky Ferenc id.          11 h   201.85 p
  4. Simon Mihály                    8 h   137.87 p
  5. Schmid és Fia                   5 h    87.02 p
  6. Ács Ferenc                      6 h    84.52 p
  7. Kenédi József                   5 h    83.11 p
  8. Kalocsai István                 3 h    52.19 p
  9. Skribek László                  3 h    50.98 p
 10. Pfeffer György                  1 h    12.10 p
 11. Berényi Albert                  1 h    10.77 p

Dabas gyűjtőhely A52 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   268.03 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   257.00 p
  3. Viola László                    9 h   172.32 p
  4. Horváth Jenő                    8 h   116.51 p
  5. Turcsán Sándor                  2 h    25.17 p
  6. Kulcsár László                  1 h    13.20 p
  7. Zsolnai Mihály                  1 h    11.76 p
  8. Turcsán János                   1 h    11.02 p

Szigethalom gyűjtőhely A66 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Hochrein Antal                 12 h   266.21 p
  2. Kreisz Antal                   12 h   245.83 p
  3. Ozoróczky Imre                 12 h   236.94 p
  4. Grund József                    5 h    85.25 p
  5. Oroszi Sándor                   4 h    65.67 p
  6. Dorogi Ferenc                   1 h    10.97 p

Budafoki gyűjtőhely B03 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Wilms László                   12 h   250.18 p
  2. Tóth Ferenc                    11 h   227.85 p
  3. Szűts András                   10 h   197.75 p
  4. Katona Tibor                    9 h   167.98 p
  5. Mauchner Ferenc                 8 h   142.54 p
  6. Erdélyi Gyula                   8 h   138.09 p
  7. Volek Gyozo                     1 h    13.03 p

Pesterzsébet gyűjtőhely B04 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Sinka Zoltán                   12 h   278.17 p
  2. Kovács Attila                  12 h   234.79 p
  3. Kern Rudolf                    11 h   208.68 p
  4. Pálos Tibor                     9 h   196.15 p
  5. Óvári József                   11 h   193.46 p
  6. Horváth Jenő és Fia            10 h   151.15 p
  7. Kling István                    8 h   131.05 p
  8. Pap István Pe.                  7 h   122.59 p
  9. Hoklics István                  2 h    24.80 p
 10. Császár István                  2 h    23.11 p
 11. Eckert György                   1 h    11.06 p

Kispest gyűjtőhely B05 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Takács Sándor                  12 h   253.59 p
  2. Bodor Dániel                   12 h   235.80 p
  3. Kovács Imre                     8 h   154.42 p
  4. Somogyi László                  8 h   147.02 p
  5. Sidó János                      9 h   143.45 p
  6. Kromer András                   5 h    97.51 p
  7. Szabó Izabella Anna             5 h    91.85 p
  8. Szabó Nándor Zsolt              4 h    78.34 p
  9. Viczkó Sándor                   4 h    71.40 p
 10. Hegyesi Csaba                   2 h    23.12 p
 11. Szabó József                    1 h     9.60 p

Kelenföldi gyűjtőhely B12 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Baricza József                 12 h   239.68 p
  2. Kálazi László                   8 h   122.13 p
  3. Laczkovits Károlyné             3 h    44.65 p

Csepel gyűjtőhely B21 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Gaszman József                 12 h   268.90 p
  2. Egresi István                  12 h   196.55 p
  3. Riczu János                     7 h   116.02 p
  4. Fitero Kálmán                   6 h    93.09 p
  5. Szalontai József                1 h     9.60 p

Pestszentimre gyűjtőhely B25 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Guzsik Kevin                   12 h   258.69 p
  2. Gyurcsó János                  12 h   254.03 p
  3. Széphegyi - Schneider          12 h   209.66 p
  4. Kéffer Vilmos                   7 h   136.27 p
  5. Ábel László                     7 h   122.44 p
  6. Jakus János                     4 h    62.00 p
  7. Csaba Magdolna Dr.              1 h    15.55 p
  8. Sali László                     1 h    14.30 p

Villám Klub kerületi csapatbajnoksága, Rövidtáv

Beszámított versenyek:
Rajka (2016.04.30)
Breclav (2016.05.08)
Jihlava I. (2016.05.15)
Jihlava II. (2016.05.22)

  1. Pintér Zsolt                   12 h   264.70 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   261.02 p
  3. Sinka Zoltán                   12 h   252.74 p
  4. Pintér Ferenc                  12 h   252.48 p
  5. Grampsch - Kancsár             12 h   238.91 p
  6. Viola László                   12 h   235.88 p
  7. Balázs Attila                  12 h   227.53 p
  8. Balázs H. Imre                 12 h   220.09 p
  9. Kádas & Kádas Dúc              12 h   218.42 p
 10. Tóth Ferenc                    12 h   215.72 p
 11. Takács Sándor                  12 h   209.85 p
 12. Wilms László                   11 h   207.63 p
 13. Pálos Tibor                    11 h   206.90 p
 14. Kovács Imre                    11 h   206.84 p
 15. Györik László                  12 h   202.29 p
 16. Horváth Jenő                    9 h   197.76 p
 17. Gábler Ferenc                  11 h   196.98 p
 18. Kauremszky Ferenc id.          12 h   192.19 p
 19. Erdélyi Gyula                  11 h   191.82 p
 20. Kling István                   12 h   189.56 p
 21. Óvári József                   12 h   187.17 p
 22. Ozoróczky Imre                 11 h   185.87 p
 23. Hackl József                   10 h   185.14 p
 24. Baricza József                 12 h   184.10 p
 25. Szűts András                   11 h   183.15 p
 26. Laczkovits Károlyné            11 h   182.47 p
 27. Geyerhosz Antal                11 h   182.41 p
 28. Végh Kálmán                    10 h   179.96 p
 29. Simon Mihály                   11 h   178.43 p
 30. Hochrein Antal                 11 h   178.24 p
 31. Somogyi László                 11 h   178.09 p
 32. Schmid és Fia                  11 h   175.35 p
 33. Kéffer Vilmos                  10 h   171.24 p
 34. Bényei László                  12 h   168.86 p
 35. Turcsán Sándor                 10 h   163.37 p
 36. Kern Rudolf                    11 h   162.03 p
 37. Kenédi József                  11 h   158.70 p
 38. Horváth Jenő és Fia            10 h   156.54 p
 39. Szabó Izabella Anna             9 h   155.71 p
 40. Újfalusi Zoltán                 9 h   151.67 p
 41. Gyurcsó János                  10 h   144.47 p
 42. Mészáros Tamás és Gábor         9 h   144.30 p
 43. Juhász Sándor                   9 h   142.55 p
 44. Volek Gyozo                     9 h   136.53 p
 45. Oroszi Sándor                   9 h   136.46 p
 46. Kovács Attila                   9 h   136.25 p
 47. Lévai Antal és Tünde            9 h   135.40 p
 48. Ábel László                     9 h   134.35 p
 49. Egresi István                   8 h   127.84 p
 50. Zsolnai Mihály                  8 h   126.79 p
 51. Mauchner Ferenc                 9 h   126.66 p
 52. Széphegyi - Schneider           8 h   113.43 p
 53. Gábor Károly                    8 h   112.04 p
 54. Albert Zoltán                   7 h   111.07 p
 55. Sidó János                      8 h   110.94 p
 56. Turcsán János                   6 h   109.48 p
 57. Bartha Károly                   7 h   108.84 p
 58. Kromer András                   8 h   106.50 p
 59. Stupek Dezső                    6 h    97.26 p
 60. Kurcsics Imre                   7 h    95.99 p
 61. Várszegi László                 7 h    95.66 p
 62. Katona Tibor                    7 h    91.49 p
 63. Motil Zsolt                     7 h    91.05 p
 64. Kálazi László                   7 h    90.83 p
 65. Talmácsi Csaba                  7 h    88.79 p
 66. Jakus János                     6 h    86.27 p
 67. Tripó István                    6 h    82.55 p
 68. Bodor Dániel                    5 h    82.50 p
 69. Fitero Kálmán                   5 h    78.49 p
 70. Pap István Pe.                  6 h    77.65 p
 71. Skribek László                  5 h    76.52 p
 72. Ács Ferenc                      5 h    71.31 p
 73. Tarczi József                   4 h    69.46 p
 74. Gaszman József                  4 h    66.89 p
 75. Stupek Dezsőné                  5 h    65.47 p
 76. Riczu János                     5 h    62.32 p
 77. Puskás László                   4 h    61.58 p
 78. Bajkay Károly                   5 h    61.06 p
 79. Kreisz Antal                    4 h    60.51 p
 80. Tasi Pál                        5 h    58.91 p
 81. Pfeffer György                  5 h    55.24 p
 82. Kulcsár László                  3 h    53.66 p
 83. Kalocsai István                 4 h    52.00 p
 84. Diósi Sándor                    4 h    49.35 p
 85. Császár István                  3 h    48.24 p
 86. Szulman József                  3 h    45.53 p
 87. Viczkó Sándor                   4 h    42.35 p
 88. Oláh József                     3 h    39.24 p
 89. Deák János                      3 h    37.09 p
 90. Fehér Gábor                     2 h    36.58 p
 91. Kruss Ágoston ifj.              2 h    33.64 p
 92. Morhardt István                 3 h    33.45 p
 93. Koncsek Vilmos                  3 h    32.58 p
 94. Eckert György                   3 h    31.41 p
 95. Szabó Nándor Zsolt              3 h    30.78 p
 96. Grund József                    2 h    30.47 p
 97. Fabók Ferenc                    2 h    30.16 p
 98. Czibula Imre                    2 h    21.72 p
 99. Hartmann Ferenc                 1 h    20.15 p
100. Zsolnai Zsolt                   1 h    19.96 p
101. Berényi Albert                  2 h    19.15 p
102. Komáromi Erzsébet               1 h    18.59 p
103. Tuba János                      2 h    18.39 p
104. Róth Gyula                      2 h    18.31 p
105. Heim Olivér                     1 h    17.34 p
106. Hegyesi Csaba                   1 h    16.07 p
107. Kauremszki József - Gábor       1 h    14.34 p
108. Nagy Gyula                      1 h    14.03 p
109. Borza Sándor                    1 h    13.90 p
110. Szalay Pál                      1 h    13.70 p
111. Guzsik Kevin                    1 h    13.05 p
112. Szabó József                    1 h    12.96 p
113. Sali László                     1 h    12.21 p
114. Rácz Sándor                     1 h    10.44 p
115. Kiss László                     1 h     9.11 p

Budai Röpcsoport csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Grampsch - Kancsár             12 h   237.12 p
  2. Balázs Attila                  12 h   227.50 p
  3. Balázs H. Imre                 12 h   215.83 p
  4. Tóth Ferenc                    12 h   213.77 p
  5. Wilms László                   11 h   208.48 p
  6. Erdélyi Gyula                  11 h   191.80 p
  7. Györik László                  10 h   182.49 p
  8. Végh Kálmán                    10 h   177.37 p
  9. Szűts András                   10 h   170.73 p
 10. Laczkovits Károlyné            10 h   168.53 p
 11. Baricza József                 11 h   166.98 p
 12. Juhász Sándor                  11 h   152.91 p
 13. Mészáros Tamás és Gábor         9 h   141.19 p
 14. Bényei László                   9 h   136.39 p
 15. Lévai Antal és Tünde            9 h   130.97 p
 16. Mauchner Ferenc                 9 h   120.34 p
 17. Volek Gyozo                     7 h   117.89 p
 18. Bartha Károly                   7 h   107.04 p
 19. Gábor Károly                    7 h   101.85 p
 20. Stupek Dezső                    6 h    96.08 p
 21. Motil Zsolt                     7 h    89.34 p
 22. Kálazi László                   6 h    83.23 p
 23. Kurcsics Imre                   5 h    77.76 p
 24. Katona Tibor                    5 h    71.82 p
 25. Talmácsi Csaba                  5 h    70.18 p
 26. Tarczi József                   4 h    67.49 p
 27. Stupek Dezsőné                  5 h    59.65 p
 28. Tripó István                    4 h    58.76 p
 29. Szulman József                  3 h    42.28 p
 30. Fehér Gábor                     2 h    36.41 p
 31. Tuba János                      2 h    22.10 p
 32. Zsolnai Zsolt                   1 h    20.64 p
 33. Szalay Pál                      2 h    19.50 p
 34. Deák János                      1 h    15.83 p

Pesti 1. Röpcsoport csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Sinka Zoltán                   12 h   261.17 p
  2. Kádas & Kádas Dúc              12 h   235.09 p
  3. Pálos Tibor                    12 h   232.34 p
  4. Takács Sándor                  12 h   228.26 p
  5. Gábler Ferenc                  12 h   223.97 p
  6. Kovács Imre                    11 h   218.65 p
  7. Geyerhosz Antal                12 h   211.79 p
  8. Kling István                   12 h   210.13 p
  9. Óvári József                   12 h   208.01 p
 10. Somogyi László                 12 h   207.29 p
 11. Ozoróczky Imre                 11 h   203.79 p
 12. Hochrein Antal                 11 h   196.58 p
 13. Újfalusi Zoltán                11 h   186.35 p
 14. Horváth Jenő és Fia            11 h   185.05 p
 15. Kern Rudolf                    11 h   184.65 p
 16. Oroszi Sándor                  11 h   172.80 p
 17. Szabó Izabella Anna             9 h   167.43 p
 18. Kovács Attila                   9 h   153.20 p
 19. Egresi István                   9 h   152.76 p
 20. Sidó János                      8 h   126.83 p
 21. Albert Zoltán                   7 h   123.52 p
 22. Kromer András                   8 h   122.77 p
 23. Várszegi László                 8 h   120.56 p
 24. Pap István Pe.                  8 h   113.06 p
 25. Bodor Dániel                    7 h   112.01 p
 26. Fitero Kálmán                   6 h    97.31 p
 27. Riczu János                     6 h    85.23 p
 28. Gaszman József                  5 h    82.89 p
 29. Kreisz Antal                    5 h    79.19 p
 30. Császár István                  5 h    74.39 p
 31. Bajkay Károly                   5 h    72.24 p
 32. Tasi Pál                        5 h    69.84 p
 33. Diósi Sándor                    5 h    69.48 p
 34. Eckert György                   6 h    66.09 p
 35. Viczkó Sándor                   5 h    63.44 p
 36. Szabó Nándor Zsolt              5 h    58.75 p
 37. Grund József                    4 h    52.06 p
 38. Koncsek Vilmos                  4 h    49.41 p
 39. Oláh József                     3 h    46.06 p
 40. Szabó József                    4 h    42.17 p
 41. Borza Sándor                    3 h    37.09 p
 42. Fabók Ferenc                    2 h    34.16 p
 43. Nagy Gyula                      2 h    24.71 p
 44. Róth Gyula                      2 h    23.15 p
 45. Hoklics István                  2 h    20.81 p
 46. Komáromi Erzsébet               1 h    20.21 p
 47. Hegyesi Csaba                   1 h    17.90 p
 48. Rácz Sándor                     1 h    13.33 p
 49. Kiss László                     1 h    11.24 p

Pesti 2. Röpcsoport csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   263.73 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   257.77 p
  3. Pintér Ferenc                  12 h   245.05 p
  4. Viola László                   12 h   223.85 p
  5. Horváth Jenő                    9 h   194.18 p
  6. Kauremszky Ferenc id.          12 h   181.97 p
  7. Hackl József                   10 h   174.03 p
  8. Simon Mihály                   11 h   167.16 p
  9. Schmid és Fia                  11 h   165.01 p
 10. Kéffer Vilmos                  10 h   162.39 p
 11. Turcsán Sándor                 10 h   152.82 p
 12. Kenédi József                  11 h   147.23 p
 13. Ábel László                     9 h   123.89 p
 14. Széphegyi - Schneider          10 h   123.43 p
 15. Gyurcsó János                   8 h   114.42 p
 16. Zsolnai Mihály                  8 h   112.90 p
 17. Turcsán János                   6 h   104.51 p
 18. Ács Ferenc                      5 h    66.19 p
 19. Jakus János                     4 h    65.49 p
 20. Skribek László                  4 h    59.02 p
 21. Puskás László                   4 h    58.15 p
 22. Kulcsár László                  2 h    41.21 p
 23. Morhardt István                 3 h    33.47 p
 24. Kruss Ágoston ifj.              2 h    32.00 p
 25. Kalocsai István                 2 h    27.89 p
 26. Hartmann Ferenc                 1 h    18.45 p
 27. Heim Olivér                     1 h    16.77 p
 28. Pfeffer György                  1 h    14.32 p
 29. Kauremszki József - Gábor       1 h    12.12 p
 30. Guzsik Kevin                    1 h    11.78 p
 31. Berényi Albert                  1 h    11.46 p
 32. Sali László                     1 h    11.43 p
 33. Czibula Imre                    1 h     8.31 p

Dunaharaszti gyűjtőhely A10 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Kádas & Kádas Dúc              12 h   229.17 p
  2. Gábler Ferenc                  11 h   209.15 p
  3. Geyerhosz Antal                11 h   192.31 p
  4. Újfalusi Zoltán                 9 h   158.29 p
  5. Albert Zoltán                   7 h   116.23 p
  6. Várszegi László                 7 h    98.46 p
  7. Oláh József                     3 h    40.70 p
  8. Borza Sándor                    1 h    14.18 p

Biatorbágy gyűjtőhely A13 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Grampsch - Kancsár             11 h   205.96 p
  2. Balázs Attila                  10 h   146.10 p
  3. Balázs H. Imre                  8 h   123.12 p
  4. Györik László                   6 h    99.52 p
  5. Gábor Károly                    3 h    44.03 p
  6. Mészáros Tamás és Gábor         2 h    30.62 p
  7. Talmácsi Csaba                  2 h    23.33 p

Budaörs gyűjtőhely A43 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Bényei László                  12 h   203.58 p
  2. Végh Kálmán                    10 h   203.41 p
  3. Juhász Sándor                  11 h   192.42 p
  4. Lévai Antal és Tünde           10 h   174.64 p
  5. Bartha Károly                  10 h   164.42 p
  6. Stupek Dezső                    8 h   139.72 p
  7. Kurcsics Imre                   8 h   131.66 p
  8. Motil Zsolt                     8 h   130.36 p
  9. Stupek Dezsőné                  8 h   111.94 p
 10. Tripó István                    7 h   111.35 p
 11. Tarczi József                   6 h    98.05 p
 12. Szulman József                  5 h    75.67 p
 13. Deák János                      4 h    54.91 p
 14. Tuba János                      4 h    53.97 p

Vecsés gyűjtőhely A48 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Pintér Ferenc                  12 h   257.94 p
  2. Kauremszky Ferenc id.          12 h   201.66 p
  3. Simon Mihály                   12 h   198.11 p
  4. Schmid és Fia                  12 h   190.32 p
  5. Hackl József                   10 h   187.93 p
  6. Kenédi József                  12 h   170.39 p
  7. Skribek László                  4 h    68.57 p
  8. Ács Ferenc                      5 h    68.43 p
  9. Pfeffer György                  3 h    40.20 p
 10. Hartmann Ferenc                 2 h    32.76 p
 11. Kalocsai István                 2 h    31.48 p
 12. Berényi Albert                  2 h    20.15 p

Dabas gyűjtőhely A52 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   253.89 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   233.16 p
  3. Horváth Jenő                    9 h   170.84 p
  4. Viola László                   10 h   133.28 p
  5. Turcsán Sándor                  4 h    68.96 p
  6. Turcsán János                   3 h    35.03 p
  7. Zsolnai Mihály                  1 h    19.28 p
  8. Kulcsár László                  1 h    19.20 p
  9. Puskás László                   1 h    12.00 p

Szigethalom gyűjtőhely A66 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Ozoróczky Imre                 12 h   234.19 p
  2. Hochrein Antal                 11 h   220.21 p
  3. Oroszi Sándor                  12 h   210.26 p
  4. Kreisz Antal                    6 h    97.82 p
  5. Grund József                    6 h    87.19 p
  6. Koncsek Vilmos                  5 h    76.78 p
  7. Pákozdi László                  1 h    11.00 p

Budafoki gyűjtőhely B03 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Tóth Ferenc                    12 h   232.38 p
  2. Wilms László                   11 h   225.50 p
  3. Erdélyi Gyula                  11 h   210.02 p
  4. Szűts András                   11 h   192.45 p
  5. Mauchner Ferenc                12 h   154.71 p
  6. Volek Gyozo                     8 h   135.28 p
  7. Katona Tibor                    7 h   103.23 p
  8. Fehér Gábor                     2 h    35.36 p
  9. Liszkai Imre                    1 h    12.07 p

Pesterzsébet gyűjtőhely B04 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Sinka Zoltán                   12 h   259.05 p
  2. Pálos Tibor                    11 h   210.29 p
  3. Kling István                   12 h   190.51 p
  4. Óvári József                   10 h   169.75 p
  5. Kern Rudolf                    11 h   163.69 p
  6. Horváth Jenő és Fia            10 h   157.90 p
  7. Kovács Attila                   8 h   123.52 p
  8. Pap István Pe.                  6 h    74.94 p
  9. Császár István                  4 h    59.06 p
 10. Bajkay Károly                   4 h    46.51 p
 11. Fabók Ferenc                    2 h    31.97 p
 12. Diósi Sándor                    2 h    27.27 p
 13. Nagy Gyula                      1 h    12.24 p
 14. Eckert György                   1 h     9.41 p

Kispest gyűjtőhely B05 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Takács Sándor                  12 h   227.78 p
  2. Kovács Imre                    11 h   220.83 p
  3. Somogyi László                 12 h   208.48 p
  4. Szabó Izabella Anna             9 h   168.66 p
  5. Sidó János                      8 h   130.18 p
  6. Kromer András                   8 h   127.70 p
  7. Bodor Dániel                    7 h   114.73 p
  8. Tasi Pál                        6 h    82.08 p
  9. Viczkó Sándor                   5 h    62.00 p
 10. Szabó Nándor Zsolt              5 h    60.52 p
 11. Szabó József                    4 h    43.83 p
 12. Hegyesi Csaba                   1 h    18.29 p
 13. Rácz Sándor                     1 h    11.50 p

Kelenföldi gyűjtőhely B12 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Laczkovits Károlyné            12 h   220.73 p
  2. Baricza József                 12 h   213.01 p
  3. Kálazi László                   7 h   119.20 p
  4. Szalay Pál                      4 h    51.55 p
  5. Zsolnai Zsolt                   1 h    19.45 p

Csepel gyűjtőhely B21 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Egresi István                  10 h   199.79 p
  2. Riczu János                    12 h   188.05 p
  3. Fitero Kálmán                  11 h   172.63 p
  4. Gaszman József                  6 h   111.78 p
  5. Róth Gyula                      4 h    57.45 p
  6. Komáromi Erzsébet               3 h    52.30 p
  7. Semsegi József                  3 h    35.49 p
  8. Szalontai József                1 h    12.92 p

Pestszentimre gyűjtőhely B25 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Kéffer Vilmos                  11 h   218.12 p
  2. Széphegyi - Schneider          12 h   216.49 p
  3. Gyurcsó János                  10 h   193.88 p
  4. Ábel László                    10 h   192.17 p
  5. Jakus János                    10 h   171.93 p
  6. Guzsik Kevin                    6 h    77.60 p
  7. Kauremszki József - Gábor       3 h    41.88 p
  8. Sali László                     3 h    41.45 p
  9. Kruss Ágoston ifj.              2 h    40.58 p
 10. Heim Olivér                     1 h    23.17 p