Villám Klub kerületi csapatbajnoksága, Rövidtáv

Beszámított versenyek:
Rajka (2016.04.30)
Breclav (2016.05.08)
Jihlava I. (2016.05.15)
Jihlava II. (2016.05.22)

  1. Pintér Zsolt                   12 h   264.70 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   261.02 p
  3. Sinka Zoltán                   12 h   252.74 p
  4. Pintér Ferenc                  12 h   252.48 p
  5. Grampsch - Kancsár             12 h   238.91 p
  6. Viola László                   12 h   235.88 p
  7. Balázs Attila                  12 h   227.53 p
  8. Balázs H. Imre                 12 h   220.09 p
  9. Kádas & Kádas Dúc              12 h   218.42 p
 10. Tóth Ferenc                    12 h   215.72 p
 11. Takács Sándor                  12 h   209.85 p
 12. Wilms László                   11 h   207.63 p
 13. Pálos Tibor                    11 h   206.90 p
 14. Kovács Imre                    11 h   206.84 p
 15. Györik László                  12 h   202.29 p
 16. Horváth Jenő                    9 h   197.76 p
 17. Gábler Ferenc                  11 h   196.98 p
 18. Kauremszky Ferenc id.          12 h   192.19 p
 19. Erdélyi Gyula                  11 h   191.82 p
 20. Kling István                   12 h   189.56 p
 21. Óvári József                   12 h   187.17 p
 22. Ozoróczky Imre                 11 h   185.87 p
 23. Hackl József                   10 h   185.14 p
 24. Baricza József                 12 h   184.10 p
 25. Szűts András                   11 h   183.15 p
 26. Laczkovits Károlyné            11 h   182.47 p
 27. Geyerhosz Antal                11 h   182.41 p
 28. Végh Kálmán                    10 h   179.96 p
 29. Simon Mihály                   11 h   178.43 p
 30. Hochrein Antal                 11 h   178.24 p
 31. Somogyi László                 11 h   178.09 p
 32. Schmid és Fia                  11 h   175.35 p
 33. Kéffer Vilmos                  10 h   171.24 p
 34. Bényei László                  12 h   168.86 p
 35. Turcsán Sándor                 10 h   163.37 p
 36. Kern Rudolf                    11 h   162.03 p
 37. Kenédi József                  11 h   158.70 p
 38. Horváth Jenő és Fia            10 h   156.54 p
 39. Szabó Izabella Anna             9 h   155.71 p
 40. Újfalusi Zoltán                 9 h   151.67 p
 41. Gyurcsó János                  10 h   144.47 p
 42. Mészáros Tamás és Gábor         9 h   144.30 p
 43. Juhász Sándor                   9 h   142.55 p
 44. Volek Gyozo                     9 h   136.53 p
 45. Oroszi Sándor                   9 h   136.46 p
 46. Kovács Attila                   9 h   136.25 p
 47. Lévai Antal és Tünde            9 h   135.40 p
 48. Ábel László                     9 h   134.35 p
 49. Egresi István                   8 h   127.84 p
 50. Zsolnai Mihály                  8 h   126.79 p
 51. Mauchner Ferenc                 9 h   126.66 p
 52. Széphegyi - Schneider           8 h   113.43 p
 53. Gábor Károly                    8 h   112.04 p
 54. Albert Zoltán                   7 h   111.07 p
 55. Sidó János                      8 h   110.94 p
 56. Turcsán János                   6 h   109.48 p
 57. Bartha Károly                   7 h   108.84 p
 58. Kromer András                   8 h   106.50 p
 59. Stupek Dezső                    6 h    97.26 p
 60. Kurcsics Imre                   7 h    95.99 p
 61. Várszegi László                 7 h    95.66 p
 62. Katona Tibor                    7 h    91.49 p
 63. Motil Zsolt                     7 h    91.05 p
 64. Kálazi László                   7 h    90.83 p
 65. Talmácsi Csaba                  7 h    88.79 p
 66. Jakus János                     6 h    86.27 p
 67. Tripó István                    6 h    82.55 p
 68. Bodor Dániel                    5 h    82.50 p
 69. Fitero Kálmán                   5 h    78.49 p
 70. Pap István Pe.                  6 h    77.65 p
 71. Skribek László                  5 h    76.52 p
 72. Ács Ferenc                      5 h    71.31 p
 73. Tarczi József                   4 h    69.46 p
 74. Gaszman József                  4 h    66.89 p
 75. Stupek Dezsőné                  5 h    65.47 p
 76. Riczu János                     5 h    62.32 p
 77. Puskás László                   4 h    61.58 p
 78. Bajkay Károly                   5 h    61.06 p
 79. Kreisz Antal                    4 h    60.51 p
 80. Tasi Pál                        5 h    58.91 p
 81. Pfeffer György                  5 h    55.24 p
 82. Kulcsár László                  3 h    53.66 p
 83. Kalocsai István                 4 h    52.00 p
 84. Diósi Sándor                    4 h    49.35 p
 85. Császár István                  3 h    48.24 p
 86. Szulman József                  3 h    45.53 p
 87. Viczkó Sándor                   4 h    42.35 p
 88. Oláh József                     3 h    39.24 p
 89. Deák János                      3 h    37.09 p
 90. Fehér Gábor                     2 h    36.58 p
 91. Kruss Ágoston ifj.              2 h    33.64 p
 92. Morhardt István                 3 h    33.45 p
 93. Koncsek Vilmos                  3 h    32.58 p
 94. Eckert György                   3 h    31.41 p
 95. Szabó Nándor Zsolt              3 h    30.78 p
 96. Grund József                    2 h    30.47 p
 97. Fabók Ferenc                    2 h    30.16 p
 98. Czibula Imre                    2 h    21.72 p
 99. Hartmann Ferenc                 1 h    20.15 p
100. Zsolnai Zsolt                   1 h    19.96 p
101. Berényi Albert                  2 h    19.15 p
102. Komáromi Erzsébet               1 h    18.59 p
103. Tuba János                      2 h    18.39 p
104. Róth Gyula                      2 h    18.31 p
105. Heim Olivér                     1 h    17.34 p
106. Hegyesi Csaba                   1 h    16.07 p
107. Kauremszki József - Gábor       1 h    14.34 p
108. Nagy Gyula                      1 h    14.03 p
109. Borza Sándor                    1 h    13.90 p
110. Szalay Pál                      1 h    13.70 p
111. Guzsik Kevin                    1 h    13.05 p
112. Szabó József                    1 h    12.96 p
113. Sali László                     1 h    12.21 p
114. Rácz Sándor                     1 h    10.44 p
115. Kiss László                     1 h     9.11 p

Budai Röpcsoport csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Grampsch - Kancsár             12 h   237.12 p
  2. Balázs Attila                  12 h   227.50 p
  3. Balázs H. Imre                 12 h   215.83 p
  4. Tóth Ferenc                    12 h   213.77 p
  5. Wilms László                   11 h   208.48 p
  6. Erdélyi Gyula                  11 h   191.80 p
  7. Györik László                  10 h   182.49 p
  8. Végh Kálmán                    10 h   177.37 p
  9. Szűts András                   10 h   170.73 p
 10. Laczkovits Károlyné            10 h   168.53 p
 11. Baricza József                 11 h   166.98 p
 12. Juhász Sándor                  11 h   152.91 p
 13. Mészáros Tamás és Gábor         9 h   141.19 p
 14. Bényei László                   9 h   136.39 p
 15. Lévai Antal és Tünde            9 h   130.97 p
 16. Mauchner Ferenc                 9 h   120.34 p
 17. Volek Gyozo                     7 h   117.89 p
 18. Bartha Károly                   7 h   107.04 p
 19. Gábor Károly                    7 h   101.85 p
 20. Stupek Dezső                    6 h    96.08 p
 21. Motil Zsolt                     7 h    89.34 p
 22. Kálazi László                   6 h    83.23 p
 23. Kurcsics Imre                   5 h    77.76 p
 24. Katona Tibor                    5 h    71.82 p
 25. Talmácsi Csaba                  5 h    70.18 p
 26. Tarczi József                   4 h    67.49 p
 27. Stupek Dezsőné                  5 h    59.65 p
 28. Tripó István                    4 h    58.76 p
 29. Szulman József                  3 h    42.28 p
 30. Fehér Gábor                     2 h    36.41 p
 31. Tuba János                      2 h    22.10 p
 32. Zsolnai Zsolt                   1 h    20.64 p
 33. Szalay Pál                      2 h    19.50 p
 34. Deák János                      1 h    15.83 p

Pesti 1. Röpcsoport csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Sinka Zoltán                   12 h   261.17 p
  2. Kádas & Kádas Dúc              12 h   235.09 p
  3. Pálos Tibor                    12 h   232.34 p
  4. Takács Sándor                  12 h   228.26 p
  5. Gábler Ferenc                  12 h   223.97 p
  6. Kovács Imre                    11 h   218.65 p
  7. Geyerhosz Antal                12 h   211.79 p
  8. Kling István                   12 h   210.13 p
  9. Óvári József                   12 h   208.01 p
 10. Somogyi László                 12 h   207.29 p
 11. Ozoróczky Imre                 11 h   203.79 p
 12. Hochrein Antal                 11 h   196.58 p
 13. Újfalusi Zoltán                11 h   186.35 p
 14. Horváth Jenő és Fia            11 h   185.05 p
 15. Kern Rudolf                    11 h   184.65 p
 16. Oroszi Sándor                  11 h   172.80 p
 17. Szabó Izabella Anna             9 h   167.43 p
 18. Kovács Attila                   9 h   153.20 p
 19. Egresi István                   9 h   152.76 p
 20. Sidó János                      8 h   126.83 p
 21. Albert Zoltán                   7 h   123.52 p
 22. Kromer András                   8 h   122.77 p
 23. Várszegi László                 8 h   120.56 p
 24. Pap István Pe.                  8 h   113.06 p
 25. Bodor Dániel                    7 h   112.01 p
 26. Fitero Kálmán                   6 h    97.31 p
 27. Riczu János                     6 h    85.23 p
 28. Gaszman József                  5 h    82.89 p
 29. Kreisz Antal                    5 h    79.19 p
 30. Császár István                  5 h    74.39 p
 31. Bajkay Károly                   5 h    72.24 p
 32. Tasi Pál                        5 h    69.84 p
 33. Diósi Sándor                    5 h    69.48 p
 34. Eckert György                   6 h    66.09 p
 35. Viczkó Sándor                   5 h    63.44 p
 36. Szabó Nándor Zsolt              5 h    58.75 p
 37. Grund József                    4 h    52.06 p
 38. Koncsek Vilmos                  4 h    49.41 p
 39. Oláh József                     3 h    46.06 p
 40. Szabó József                    4 h    42.17 p
 41. Borza Sándor                    3 h    37.09 p
 42. Fabók Ferenc                    2 h    34.16 p
 43. Nagy Gyula                      2 h    24.71 p
 44. Róth Gyula                      2 h    23.15 p
 45. Hoklics István                  2 h    20.81 p
 46. Komáromi Erzsébet               1 h    20.21 p
 47. Hegyesi Csaba                   1 h    17.90 p
 48. Rácz Sándor                     1 h    13.33 p
 49. Kiss László                     1 h    11.24 p

Pesti 2. Röpcsoport csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   263.73 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   257.77 p
  3. Pintér Ferenc                  12 h   245.05 p
  4. Viola László                   12 h   223.85 p
  5. Horváth Jenő                    9 h   194.18 p
  6. Kauremszky Ferenc id.          12 h   181.97 p
  7. Hackl József                   10 h   174.03 p
  8. Simon Mihály                   11 h   167.16 p
  9. Schmid és Fia                  11 h   165.01 p
 10. Kéffer Vilmos                  10 h   162.39 p
 11. Turcsán Sándor                 10 h   152.82 p
 12. Kenédi József                  11 h   147.23 p
 13. Ábel László                     9 h   123.89 p
 14. Széphegyi - Schneider          10 h   123.43 p
 15. Gyurcsó János                   8 h   114.42 p
 16. Zsolnai Mihály                  8 h   112.90 p
 17. Turcsán János                   6 h   104.51 p
 18. Ács Ferenc                      5 h    66.19 p
 19. Jakus János                     4 h    65.49 p
 20. Skribek László                  4 h    59.02 p
 21. Puskás László                   4 h    58.15 p
 22. Kulcsár László                  2 h    41.21 p
 23. Morhardt István                 3 h    33.47 p
 24. Kruss Ágoston ifj.              2 h    32.00 p
 25. Kalocsai István                 2 h    27.89 p
 26. Hartmann Ferenc                 1 h    18.45 p
 27. Heim Olivér                     1 h    16.77 p
 28. Pfeffer György                  1 h    14.32 p
 29. Kauremszki József - Gábor       1 h    12.12 p
 30. Guzsik Kevin                    1 h    11.78 p
 31. Berényi Albert                  1 h    11.46 p
 32. Sali László                     1 h    11.43 p
 33. Czibula Imre                    1 h     8.31 p

Dunaharaszti gyűjtőhely A10 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Kádas & Kádas Dúc              12 h   229.17 p
  2. Gábler Ferenc                  11 h   209.15 p
  3. Geyerhosz Antal                11 h   192.31 p
  4. Újfalusi Zoltán                 9 h   158.29 p
  5. Albert Zoltán                   7 h   116.23 p
  6. Várszegi László                 7 h    98.46 p
  7. Oláh József                     3 h    40.70 p
  8. Borza Sándor                    1 h    14.18 p

Biatorbágy gyűjtőhely A13 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Grampsch - Kancsár             11 h   205.96 p
  2. Balázs Attila                  10 h   146.10 p
  3. Balázs H. Imre                  8 h   123.12 p
  4. Györik László                   6 h    99.52 p
  5. Gábor Károly                    3 h    44.03 p
  6. Mészáros Tamás és Gábor         2 h    30.62 p
  7. Talmácsi Csaba                  2 h    23.33 p

Budaörs gyűjtőhely A43 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Bényei László                  12 h   203.58 p
  2. Végh Kálmán                    10 h   203.41 p
  3. Juhász Sándor                  11 h   192.42 p
  4. Lévai Antal és Tünde           10 h   174.64 p
  5. Bartha Károly                  10 h   164.42 p
  6. Stupek Dezső                    8 h   139.72 p
  7. Kurcsics Imre                   8 h   131.66 p
  8. Motil Zsolt                     8 h   130.36 p
  9. Stupek Dezsőné                  8 h   111.94 p
 10. Tripó István                    7 h   111.35 p
 11. Tarczi József                   6 h    98.05 p
 12. Szulman József                  5 h    75.67 p
 13. Deák János                      4 h    54.91 p
 14. Tuba János                      4 h    53.97 p

Vecsés gyűjtőhely A48 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Pintér Ferenc                  12 h   257.94 p
  2. Kauremszky Ferenc id.          12 h   201.66 p
  3. Simon Mihály                   12 h   198.11 p
  4. Schmid és Fia                  12 h   190.32 p
  5. Hackl József                   10 h   187.93 p
  6. Kenédi József                  12 h   170.39 p
  7. Skribek László                  4 h    68.57 p
  8. Ács Ferenc                      5 h    68.43 p
  9. Pfeffer György                  3 h    40.20 p
 10. Hartmann Ferenc                 2 h    32.76 p
 11. Kalocsai István                 2 h    31.48 p
 12. Berényi Albert                  2 h    20.15 p

Dabas gyűjtőhely A52 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   253.89 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   233.16 p
  3. Horváth Jenő                    9 h   170.84 p
  4. Viola László                   10 h   133.28 p
  5. Turcsán Sándor                  4 h    68.96 p
  6. Turcsán János                   3 h    35.03 p
  7. Zsolnai Mihály                  1 h    19.28 p
  8. Kulcsár László                  1 h    19.20 p
  9. Puskás László                   1 h    12.00 p

Szigethalom gyűjtőhely A66 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Ozoróczky Imre                 12 h   234.19 p
  2. Hochrein Antal                 11 h   220.21 p
  3. Oroszi Sándor                  12 h   210.26 p
  4. Kreisz Antal                    6 h    97.82 p
  5. Grund József                    6 h    87.19 p
  6. Koncsek Vilmos                  5 h    76.78 p
  7. Pákozdi László                  1 h    11.00 p

Budafoki gyűjtőhely B03 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Tóth Ferenc                    12 h   232.38 p
  2. Wilms László                   11 h   225.50 p
  3. Erdélyi Gyula                  11 h   210.02 p
  4. Szűts András                   11 h   192.45 p
  5. Mauchner Ferenc                12 h   154.71 p
  6. Volek Gyozo                     8 h   135.28 p
  7. Katona Tibor                    7 h   103.23 p
  8. Fehér Gábor                     2 h    35.36 p
  9. Liszkai Imre                    1 h    12.07 p

Pesterzsébet gyűjtőhely B04 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Sinka Zoltán                   12 h   259.05 p
  2. Pálos Tibor                    11 h   210.29 p
  3. Kling István                   12 h   190.51 p
  4. Óvári József                   10 h   169.75 p
  5. Kern Rudolf                    11 h   163.69 p
  6. Horváth Jenő és Fia            10 h   157.90 p
  7. Kovács Attila                   8 h   123.52 p
  8. Pap István Pe.                  6 h    74.94 p
  9. Császár István                  4 h    59.06 p
 10. Bajkay Károly                   4 h    46.51 p
 11. Fabók Ferenc                    2 h    31.97 p
 12. Diósi Sándor                    2 h    27.27 p
 13. Nagy Gyula                      1 h    12.24 p
 14. Eckert György                   1 h     9.41 p

Kispest gyűjtőhely B05 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Takács Sándor                  12 h   227.78 p
  2. Kovács Imre                    11 h   220.83 p
  3. Somogyi László                 12 h   208.48 p
  4. Szabó Izabella Anna             9 h   168.66 p
  5. Sidó János                      8 h   130.18 p
  6. Kromer András                   8 h   127.70 p
  7. Bodor Dániel                    7 h   114.73 p
  8. Tasi Pál                        6 h    82.08 p
  9. Viczkó Sándor                   5 h    62.00 p
 10. Szabó Nándor Zsolt              5 h    60.52 p
 11. Szabó József                    4 h    43.83 p
 12. Hegyesi Csaba                   1 h    18.29 p
 13. Rácz Sándor                     1 h    11.50 p

Kelenföldi gyűjtőhely B12 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Laczkovits Károlyné            12 h   220.73 p
  2. Baricza József                 12 h   213.01 p
  3. Kálazi László                   7 h   119.20 p
  4. Szalay Pál                      4 h    51.55 p
  5. Zsolnai Zsolt                   1 h    19.45 p

Csepel gyűjtőhely B21 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Egresi István                  10 h   199.79 p
  2. Riczu János                    12 h   188.05 p
  3. Fitero Kálmán                  11 h   172.63 p
  4. Gaszman József                  6 h   111.78 p
  5. Róth Gyula                      4 h    57.45 p
  6. Komáromi Erzsébet               3 h    52.30 p
  7. Semsegi József                  3 h    35.49 p
  8. Szalontai József                1 h    12.92 p

Pestszentimre gyűjtőhely B25 csapatbajnoksága, Rövidtáv

  1. Kéffer Vilmos                  11 h   218.12 p
  2. Széphegyi - Schneider          12 h   216.49 p
  3. Gyurcsó János                  10 h   193.88 p
  4. Ábel László                    10 h   192.17 p
  5. Jakus János                    10 h   171.93 p
  6. Guzsik Kevin                    6 h    77.60 p
  7. Kauremszki József - Gábor       3 h    41.88 p
  8. Sali László                     3 h    41.45 p
  9. Kruss Ágoston ifj.              2 h    40.58 p
 10. Heim Olivér                     1 h    23.17 p