Villám Klub kerületi csapatbajnoksága, Középtáv

Beszámított versenyek:
Humpolec (2016.05.29)
Jihlava V. (2016.06.11)
Jihlava VII. (2016.06.25)
Jihlava IX. (2016.07.10)

  1. Grampsch - Kancsár             12 h   287.42 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   285.72 p
  3. Pintér Zsolt                   12 h   285.65 p
  4. Pintér Ferenc                  12 h   280.88 p
  5. Sinka Zoltán                   12 h   273.05 p
  6. Viola László                   12 h   267.97 p
  7. Balázs Attila                  12 h   253.93 p
  8. Mészáros Tamás és Gábor        12 h   246.71 p
  9. Végh Kálmán                    12 h   240.11 p
 10. Kovács Attila                  12 h   239.90 p
 11. Horváth Jenő                   12 h   235.91 p
 12. Baricza József                 12 h   235.08 p
 13. Wilms László                   12 h   221.49 p
 14. Kern Rudolf                    11 h   215.75 p
 15. Tóth Ferenc                    12 h   215.21 p
 16. Takács Sándor                  12 h   213.98 p
 17. Óvári József                   12 h   212.08 p
 18. Hochrein Antal                 11 h   205.39 p
 19. Kauremszky Ferenc id.          11 h   204.96 p
 20. Hackl József                   11 h   204.93 p
 21. Pálos Tibor                     9 h   193.68 p
 22. Gyurcsó János                  10 h   191.01 p
 23. Bodor Dániel                   10 h   186.64 p
 24. Szűts András                   10 h   183.00 p
 25. Horváth Jenő és Fia            11 h   180.14 p
 26. Kreisz Antal                   10 h   179.32 p
 27. Juhász Sándor                  10 h   177.68 p
 28. Guzsik Kevin                   10 h   176.00 p
 29. Bartha Károly                  10 h   168.46 p
 30. Kling István                   10 h   166.61 p
 31. Geyerhosz Antal                10 h   165.64 p
 32. Kádas & Kádas Dúc               8 h   164.16 p
 33. Katona Tibor                    9 h   147.02 p
 34. Pap István Pe.                  9 h   145.88 p
 35. Ozoróczky Imre                  8 h   143.34 p
 36. Gábor Károly                    8 h   137.40 p
 37. Gaszman József                 10 h   135.14 p
 38. Albert Zoltán                   7 h   132.26 p
 39. Simon Mihály                    8 h   131.32 p
 40. Gábler Ferenc                   7 h   126.07 p
 41. Kálazi László                   8 h   125.25 p
 42. Bényei László                   8 h   123.27 p
 43. Balázs H. Imre                  7 h   119.81 p
 44. Stupek Dezső                    6 h   117.79 p
 45. Somogyi László                  7 h   115.37 p
 46. Erdélyi Gyula                   8 h   114.62 p
 47. Újfalusi Zoltán                 7 h   110.67 p
 48. Széphegyi - Schneider           9 h   110.20 p
 49. Szulman József                  7 h   106.42 p
 50. Kovács Imre                     6 h   104.63 p
 51. Mauchner Ferenc                 6 h   104.37 p
 52. Stupek Dezsőné                  6 h    88.11 p
 53. Laczkovits Károlyné             6 h    82.77 p
 54. Schmid és Fia                   5 h    81.97 p
 55. Kéffer Vilmos                   4 h    79.99 p
 56. Györik László                   5 h    77.81 p
 57. Kenédi József                   5 h    77.20 p
 58. Turcsán Sándor                  5 h    75.82 p
 59. Sidó János                      5 h    74.42 p
 60. Zsolnai Mihály                  5 h    73.82 p
 61. Ács Ferenc                      5 h    69.63 p
 62. Kromer András                   4 h    68.79 p
 63. Ábel László                     4 h    66.17 p
 64. Szabó Izabella Anna             4 h    65.01 p
 65. Tripó István                    4 h    61.71 p
 66. Oláh József                     3 h    58.18 p
 67. Szabó Nándor Zsolt              3 h    53.13 p
 68. Kalocsai István                 3 h    50.27 p
 69. Skribek László                  3 h    48.70 p
 70. Grund József                    3 h    47.25 p
 71. Várszegi László                 3 h    45.87 p
 72. Turcsán János                   3 h    41.70 p
 73. Viczkó Sándor                   2 h    37.14 p
 74. Oroszi Sándor                   3 h    36.88 p
 75. Kulcsár László                  2 h    35.01 p
 76. Deák János                      2 h    33.47 p
 77. Hoklics István                  2 h    32.52 p
 78. Császár István                  2 h    31.08 p
 79. Egresi István                   2 h    30.32 p
 80. Eckert György                   2 h    28.41 p
 81. Volek Gyozo                     2 h    23.22 p
 82. Puskás László                   1 h    21.45 p
 83. Riczu János                     1 h    20.90 p
 84. Jakus János                     2 h    20.40 p
 85. Tuba János                      1 h    19.99 p
 86. Borza Sándor                    1 h    16.78 p
 87. Morhardt István                 1 h    15.97 p
 88. Kurcsics Imre                   1 h    11.85 p
 89. Motil Zsolt                     1 h    11.11 p
 90. Pfeffer György                  1 h    11.04 p
 91. Berényi Albert                  1 h    11.02 p
 92. Csaba Magdolna Dr.              1 h    10.81 p

Budai Röpcsoport csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Grampsch - Kancsár             12 h   287.93 p
  2. Balázs Attila                  12 h   250.08 p
  3. Mészáros Tamás és Gábor        12 h   240.35 p
  4. Végh Kálmán                    12 h   234.72 p
  5. Baricza József                 12 h   229.06 p
  6. Wilms László                   12 h   209.50 p
  7. Tóth Ferenc                    11 h   197.81 p
  8. Szűts András                    9 h   166.19 p
  9. Juhász Sándor                   9 h   158.80 p
 10. Bartha Károly                   8 h   139.53 p
 11. Katona Tibor                    8 h   129.10 p
 12. Gábor Károly                    8 h   128.36 p
 13. Balázs H. Imre                  7 h   110.56 p
 14. Kálazi László                   7 h   105.56 p
 15. Stupek Dezső                    5 h   104.33 p
 16. Bényei László                   7 h   103.95 p
 17. Mauchner Ferenc                 6 h    99.23 p
 18. Szulman József                  7 h    97.53 p
 19. Erdélyi Gyula                   7 h    96.52 p
 20. Stupek Dezsőné                  4 h    62.17 p
 21. Györik László                   4 h    61.93 p
 22. Tripó István                    3 h    47.49 p
 23. Laczkovits Károlyné             3 h    47.37 p
 24. Deák János                      2 h    29.90 p
 25. Tuba János                      1 h    18.81 p

Pesti 1. Röpcsoport csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Sinka Zoltán                   12 h   285.13 p
  2. Kovács Attila                  12 h   264.61 p
  3. Kern Rudolf                    12 h   252.14 p
  4. Óvári József                   12 h   243.86 p
  5. Takács Sándor                  12 h   240.86 p
  6. Hochrein Antal                 11 h   231.79 p
  7. Kreisz Antal                   12 h   225.29 p
  8. Horváth Jenő és Fia            12 h   220.89 p
  9. Pálos Tibor                     9 h   209.09 p
 10. Bodor Dániel                   10 h   205.96 p
 11. Ozoróczky Imre                 11 h   203.19 p
 12. Kádas & Kádas Dúc              10 h   200.78 p
 13. Kling István                   11 h   199.54 p
 14. Geyerhosz Antal                10 h   191.72 p
 15. Pap István Pe.                  9 h   174.66 p
 16. Újfalusi Zoltán                11 h   173.65 p
 17. Gaszman József                 11 h   172.76 p
 18. Albert Zoltán                   9 h   171.73 p
 19. Kovács Imre                     8 h   143.53 p
 20. Somogyi László                  8 h   141.51 p
 21. Gábler Ferenc                   7 h   138.91 p
 22. Sidó János                      7 h   112.35 p
 23. Hoklics István                  7 h    90.93 p
 24. Kromer András                   5 h    87.77 p
 25. Oláh József                     4 h    72.89 p
 26. Szabó Nándor Zsolt              4 h    72.28 p
 27. Szabó Izabella Anna             4 h    71.60 p
 28. Viczkó Sándor                   4 h    63.47 p
 29. Grund József                    3 h    54.27 p
 30. Várszegi László                 3 h    49.52 p
 31. Oroszi Sándor                   3 h    44.61 p
 32. Császár István                  3 h    44.14 p
 33. Egresi István                   3 h    43.76 p
 34. Eckert György                   3 h    40.94 p
 35. Diósi Sándor                    3 h    33.74 p
 36. Riczu János                     1 h    22.69 p
 37. Borza Sándor                    1 h    17.92 p
 38. Szabó József                    1 h    10.96 p
 39. Dorogi Ferenc                   1 h    10.77 p
 40. Hegyesi Csaba                   1 h    10.65 p

Pesti 2. Röpcsoport csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   282.59 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   281.40 p
  3. Pintér Ferenc                  12 h   273.50 p
  4. Viola László                   12 h   255.36 p
  5. Horváth Jenő                   12 h   221.80 p
  6. Hackl József                   11 h   194.64 p
  7. Kauremszky Ferenc id.          11 h   190.07 p
  8. Gyurcsó János                   9 h   166.42 p
  9. Guzsik Kevin                    8 h   148.73 p
 10. Simon Mihály                    8 h   126.42 p
 11. Széphegyi - Schneider           8 h    97.44 p
 12. Kéffer Vilmos                   4 h    79.30 p
 13. Turcsán Sándor                  5 h    77.76 p
 14. Kenédi József                   5 h    76.50 p
 15. Schmid és Fia                   4 h    71.42 p
 16. Ács Ferenc                      5 h    68.80 p
 17. Ábel László                     4 h    66.45 p
 18. Zsolnai Mihály                  4 h    61.62 p
 19. Kalocsai István                 3 h    51.19 p
 20. Skribek László                  3 h    46.30 p
 21. Turcsán János                   3 h    43.44 p
 22. Kulcsár László                  2 h    31.41 p
 23. Puskás László                   1 h    19.24 p
 24. Morhardt István                 1 h    16.75 p
 25. Pfeffer György                  1 h    12.22 p
 26. Jakus János                     1 h    11.95 p
 27. Csaba Magdolna Dr.              1 h    11.47 p
 28. Sali László                     1 h    10.76 p

Dunaharaszti gyűjtőhely A10 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Kádas & Kádas Dúc              12 h   243.26 p
  2. Geyerhosz Antal                11 h   224.53 p
  3. Újfalusi Zoltán                12 h   201.70 p
  4. Albert Zoltán                   9 h   184.15 p
  5. Gábler Ferenc                   8 h   160.71 p
  6. Oláh József                     4 h    74.13 p
  7. Várszegi László                 4 h    58.52 p
  8. Borza Sándor                    1 h    16.49 p

Biatorbágy gyűjtőhely A13 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Grampsch - Kancsár             12 h   276.52 p
  2. Balázs Attila                   7 h   142.57 p
  3. Mészáros Tamás és Gábor         8 h   126.68 p
  4. Györik László                   1 h    18.60 p
  5. Balázs H. Imre                  1 h    17.16 p
  6. Gábor Károly                    1 h    14.18 p

Budaörs gyűjtőhely A43 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Végh Kálmán                    12 h   270.38 p
  2. Juhász Sándor                  12 h   226.07 p
  3. Bartha Károly                  12 h   219.78 p
  4. Bényei László                  10 h   169.65 p
  5. Szulman József                  8 h   139.18 p
  6. Stupek Dezső                    6 h   128.85 p
  7. Stupek Dezsőné                  7 h   113.22 p
  8. Tripó István                    7 h   100.45 p
  9. Deák János                      3 h    46.25 p
 10. Kurcsics Imre                   3 h    40.68 p
 11. Lévai Antal és Tünde            2 h    25.41 p
 12. Motil Zsolt                     2 h    25.11 p
 13. Tuba János                      1 h    21.40 p
 14. Tarczi József                   1 h    10.66 p

Vecsés gyűjtőhely A48 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Pintér Ferenc                  12 h   282.60 p
  2. Hackl József                   12 h   213.57 p
  3. Kauremszky Ferenc id.          11 h   201.85 p
  4. Simon Mihály                    8 h   137.87 p
  5. Schmid és Fia                   5 h    87.02 p
  6. Ács Ferenc                      6 h    84.52 p
  7. Kenédi József                   5 h    83.11 p
  8. Kalocsai István                 3 h    52.19 p
  9. Skribek László                  3 h    50.98 p
 10. Pfeffer György                  1 h    12.10 p
 11. Berényi Albert                  1 h    10.77 p

Dabas gyűjtőhely A52 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   268.03 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   257.00 p
  3. Viola László                    9 h   172.32 p
  4. Horváth Jenő                    8 h   116.51 p
  5. Turcsán Sándor                  2 h    25.17 p
  6. Kulcsár László                  1 h    13.20 p
  7. Zsolnai Mihály                  1 h    11.76 p
  8. Turcsán János                   1 h    11.02 p

Szigethalom gyűjtőhely A66 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Hochrein Antal                 12 h   266.21 p
  2. Kreisz Antal                   12 h   245.83 p
  3. Ozoróczky Imre                 12 h   236.94 p
  4. Grund József                    5 h    85.25 p
  5. Oroszi Sándor                   4 h    65.67 p
  6. Dorogi Ferenc                   1 h    10.97 p

Budafoki gyűjtőhely B03 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Wilms László                   12 h   250.18 p
  2. Tóth Ferenc                    11 h   227.85 p
  3. Szűts András                   10 h   197.75 p
  4. Katona Tibor                    9 h   167.98 p
  5. Mauchner Ferenc                 8 h   142.54 p
  6. Erdélyi Gyula                   8 h   138.09 p
  7. Volek Gyozo                     1 h    13.03 p

Pesterzsébet gyűjtőhely B04 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Sinka Zoltán                   12 h   278.17 p
  2. Kovács Attila                  12 h   234.79 p
  3. Kern Rudolf                    11 h   208.68 p
  4. Pálos Tibor                     9 h   196.15 p
  5. Óvári József                   11 h   193.46 p
  6. Horváth Jenő és Fia            10 h   151.15 p
  7. Kling István                    8 h   131.05 p
  8. Pap István Pe.                  7 h   122.59 p
  9. Hoklics István                  2 h    24.80 p
 10. Császár István                  2 h    23.11 p
 11. Eckert György                   1 h    11.06 p

Kispest gyűjtőhely B05 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Takács Sándor                  12 h   253.59 p
  2. Bodor Dániel                   12 h   235.80 p
  3. Kovács Imre                     8 h   154.42 p
  4. Somogyi László                  8 h   147.02 p
  5. Sidó János                      9 h   143.45 p
  6. Kromer András                   5 h    97.51 p
  7. Szabó Izabella Anna             5 h    91.85 p
  8. Szabó Nándor Zsolt              4 h    78.34 p
  9. Viczkó Sándor                   4 h    71.40 p
 10. Hegyesi Csaba                   2 h    23.12 p
 11. Szabó József                    1 h     9.60 p

Kelenföldi gyűjtőhely B12 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Baricza József                 12 h   239.68 p
  2. Kálazi László                   8 h   122.13 p
  3. Laczkovits Károlyné             3 h    44.65 p

Csepel gyűjtőhely B21 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Gaszman József                 12 h   268.90 p
  2. Egresi István                  12 h   196.55 p
  3. Riczu János                     7 h   116.02 p
  4. Fitero Kálmán                   6 h    93.09 p
  5. Szalontai József                1 h     9.60 p

Pestszentimre gyűjtőhely B25 csapatbajnoksága, Középtáv

  1. Guzsik Kevin                   12 h   258.69 p
  2. Gyurcsó János                  12 h   254.03 p
  3. Széphegyi - Schneider          12 h   209.66 p
  4. Kéffer Vilmos                   7 h   136.27 p
  5. Ábel László                     7 h   122.44 p
  6. Jakus János                     4 h    62.00 p
  7. Csaba Magdolna Dr.              1 h    15.55 p
  8. Sali László                     1 h    14.30 p