Villám Klub kerületi csapatbajnoksága, Hosszútáv

Beszámított versenyek:
Radeburg (Észak) (2016.06.04)
Radeburg (Észak) (1,2,6,12,16,17) (2016.06.18)
Halle (2016.07.02)
Magdeburg (2016.07.18)

  1. Pintér Zsolt                   12 h   327.98 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   315.01 p
  3. Balázs Attila                  12 h   309.95 p
  4. Erdélyi Gyula                  12 h   289.39 p
  5. Kreisz Antal                   12 h   284.40 p
  6. Sinka Zoltán                   11 h   271.03 p
  7. Pintér Ferenc                  11 h   268.55 p
  8. Szulman József                 11 h   266.73 p
  9. Ozoróczky Imre                 12 h   265.49 p
 10. Hochrein Antal                 12 h   254.50 p
 11. Kovács Attila                  10 h   249.26 p
 12. Geyerhosz Antal                11 h   245.63 p
 13. Pap István Pe.                 12 h   245.25 p
 14. Kauremszky Ferenc id.          12 h   243.55 p
 15. Kenédi József                  10 h   237.05 p
 16. Kádas & Kádas Dúc               9 h   222.48 p
 17. Bényei László                  10 h   222.40 p
 18. Újfalusi Zoltán                11 h   222.28 p
 19. Gyurcsó János                  10 h   221.13 p
 20. Császár István                 11 h   219.71 p
 21. Kern Rudolf                    10 h   219.13 p
 22. Somogyi László                  9 h   208.48 p
 23. Várszegi László                10 h   206.99 p
 24. Wilms László                   10 h   202.97 p
 25. Balázs H. Imre                 10 h   194.96 p
 26. Kovács Imre                     8 h   191.31 p
 27. Végh Kálmán                    10 h   189.52 p
 28. Grampsch - Kancsár              9 h   189.51 p
 29. Tóth Ferenc                     9 h   181.57 p
 30. Bodor Dániel                    8 h   178.13 p
 31. Ábel László                     9 h   171.12 p
 32. Pálos Tibor                     9 h   170.09 p
 33. Zsolnai Mihály                  6 h   150.09 p
 34. Horváth Jenő és Fia             7 h   149.26 p
 35. Morhardt István                 7 h   145.92 p
 36. Simon Mihály                    7 h   139.69 p
 37. Oroszi Sándor                   6 h   131.27 p
 38. Kromer András                   6 h   128.36 p
 39. Szabó Izabella Anna             5 h   127.08 p
 40. Szűts András                    6 h   123.17 p
 41. Turcsán Sándor                  7 h   120.33 p
 42. Bartha Károly                   6 h   116.72 p
 43. Eckert György                   6 h   110.45 p
 44. Mészáros Tamás és Gábor         5 h    96.70 p
 45. Hegyesi Csaba                   5 h    95.73 p
 46. Egresi István                   5 h    93.42 p
 47. Széphegyi - Schneider           5 h    91.81 p
 48. Berényi Albert                  5 h    90.13 p
 49. Hackl József                    5 h    85.82 p
 50. Laczkovits Károlyné             4 h    83.98 p
 51. Stupek Dezsőné                  4 h    83.00 p
 52. Gábler Ferenc                   5 h    80.42 p
 53. Gaszman József                  4 h    78.69 p
 54. Mauchner Ferenc                 4 h    78.08 p
 55. Juhász Sándor                   3 h    75.39 p
 56. Kálazi László                   4 h    75.15 p
 57. Lévai Antal és Tünde            4 h    73.40 p
 58. Szabó Nándor Zsolt              3 h    71.82 p
 59. Schmid és Fia                   3 h    70.09 p
 60. Ács Ferenc                      5 h    68.91 p
 61. Riczu János                     3 h    68.53 p
 62. Sali László                     4 h    64.43 p
 63. Albert Zoltán                   3 h    61.83 p
 64. Katona Tibor                    3 h    59.29 p
 65. Györik László                   2 h    56.26 p
 66. Pfeffer György                  3 h    53.97 p
 67. Kalocsai István                 2 h    43.64 p
 68. Grund József                    3 h    41.75 p
 69. Gábor Károly                    3 h    40.07 p
 70. Stupek Dezső                    2 h    39.96 p
 71. Viczkó Sándor                   2 h    36.59 p
 72. Volek Gyozo                     2 h    34.26 p
 73. Turcsán János                   2 h    29.47 p
 74. Kulcsár László                  1 h    25.83 p
 75. Oláh József                     1 h    25.61 p
 76. Komáromi Erzsébet               1 h    24.55 p
 77. Skribek László                  2 h    24.50 p
 78. Diósi Sándor                    1 h    21.79 p
 79. Tarczi József                   1 h    20.23 p
 80. Zsolnai Zsolt                   1 h    20.11 p
 81. Csaba Magdolna Dr.              1 h    18.85 p
 82. Borza Sándor                    1 h    18.50 p
 83. Jakus János                     1 h    18.02 p
 84. Usztics Miklós                  1 h    16.06 p
 85. Szabó József                    1 h    14.57 p
 86. Sidó János                      1 h    14.43 p

Budai Röpcsoport csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Balázs Attila                  12 h   321.29 p
  2. Erdélyi Gyula                  12 h   300.10 p
  3. Szulman József                 12 h   287.91 p
  4. Bényei László                  11 h   255.67 p
  5. Wilms László                   10 h   211.43 p
  6. Végh Kálmán                    11 h   209.26 p
  7. Balázs H. Imre                 10 h   208.63 p
  8. Tóth Ferenc                    10 h   202.73 p
  9. Grampsch - Kancsár              9 h   190.82 p
 10. Szűts András                    7 h   148.16 p
 11. Bartha Károly                   6 h   128.53 p
 12. Laczkovits Károlyné             5 h   103.31 p
 13. Mészáros Tamás és Gábor         5 h   100.22 p
 14. Stupek Dezsőné                  4 h    95.70 p
 15. Kálazi László                   4 h    82.27 p
 16. Juhász Sándor                   3 h    79.62 p
 17. Mauchner Ferenc                 4 h    77.17 p
 18. Lévai Antal és Tünde            3 h    62.65 p
 19. Stupek Dezső                    3 h    59.86 p
 20. Katona Tibor                    3 h    58.61 p
 21. Györik László                   2 h    56.83 p
 22. Volek Gyozo                     2 h    34.84 p
 23. Gábor Károly                    2 h    30.33 p
 24. Zsolnai Zsolt                   1 h    20.54 p
 25. Paál István                     1 h    19.06 p
 26. Tarczi József                   1 h    18.64 p

Pesti 1. Röpcsoport csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Kreisz Antal                   12 h   284.14 p
  2. Sinka Zoltán                   11 h   269.70 p
  3. Ozoróczky Imre                 12 h   265.30 p
  4. Hochrein Antal                 12 h   252.57 p
  5. Kovács Attila                  10 h   248.14 p
  6. Pap István Pe.                 12 h   244.91 p
  7. Geyerhosz Antal                11 h   241.68 p
  8. Kádas & Kádas Dúc               9 h   224.20 p
  9. Kern Rudolf                    10 h   215.07 p
 10. Újfalusi Zoltán                10 h   205.89 p
 11. Császár István                 10 h   200.08 p
 12. Somogyi László                  8 h   197.64 p
 13. Kovács Imre                     8 h   191.89 p
 14. Várszegi László                 9 h   191.06 p
 15. Bodor Dániel                    8 h   177.39 p
 16. Horváth Jenő és Fia             8 h   158.63 p
 17. Pálos Tibor                     8 h   157.19 p
 18. Oroszi Sándor                   6 h   132.27 p
 19. Szabó Izabella Anna             5 h   127.51 p
 20. Kromer András                   6 h   126.03 p
 21. Eckert György                   6 h   109.02 p
 22. Hegyesi Csaba                   5 h    97.00 p
 23. Egresi István                   5 h    88.48 p
 24. Gábler Ferenc                   5 h    79.93 p
 25. Gaszman József                  4 h    73.78 p
 26. Szabó Nándor Zsolt              3 h    72.77 p
 27. Riczu János                     3 h    70.05 p
 28. Albert Zoltán                   2 h    48.00 p
 29. Grund József                    3 h    40.67 p
 30. Viczkó Sándor                   2 h    34.54 p
 31. Komáromi Erzsébet               1 h    24.59 p
 32. Oláh József                     1 h    24.30 p
 33. Diósi Sándor                    1 h    22.65 p
 34. Borza Sándor                    1 h    18.89 p
 35. Szabó József                    1 h    14.84 p

Pesti 2. Röpcsoport csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   326.22 p
  2. Kancsár Ferenc                 12 h   309.38 p
  3. Pintér Ferenc                  11 h   268.52 p
  4. Kenédi József                  10 h   235.73 p
  5. Kauremszky Ferenc id.          11 h   226.05 p
  6. Gyurcsó János                  10 h   216.97 p
  7. Ábel László                    10 h   176.60 p
  8. Morhardt István                 7 h   147.59 p
  9. Zsolnai Mihály                  6 h   142.91 p
 10. Simon Mihály                    7 h   139.17 p
 11. Turcsán Sándor                  8 h   134.49 p
 12. Széphegyi - Schneider           5 h    88.37 p
 13. Berényi Albert                  4 h    73.77 p
 14. Hackl József                    4 h    71.22 p
 15. Pfeffer György                  4 h    69.31 p
 16. Schmid és Fia                   3 h    67.22 p
 17. Sali László                     4 h    58.28 p
 18. Ács Ferenc                      3 h    49.32 p
 19. Kalocsai István                 2 h    43.55 p
 20. Skribek László                  3 h    40.28 p
 21. Kulcsár László                  2 h    36.53 p
 22. Turcsán János                   2 h    30.33 p
 23. Csaba Magdolna Dr.              1 h    17.84 p
 24. Jakus János                     1 h    16.05 p

Dunaharaszti gyűjtőhely A10 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Geyerhosz Antal                12 h   265.75 p
  2. Újfalusi Zoltán                12 h   243.39 p
  3. Kádas & Kádas Dúc               9 h   230.55 p
  4. Várszegi László                10 h   207.09 p
  5. Gábler Ferenc                   5 h    89.18 p
  6. Albert Zoltán                   4 h    79.46 p
  7. Oláh József                     2 h    34.24 p
  8. Borza Sándor                    1 h    18.27 p

Biatorbágy gyűjtőhely A13 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Balázs Attila                  12 h   303.38 p
  2. Grampsch - Kancsár              7 h   142.06 p
  3. Balázs H. Imre                  6 h   119.33 p
  4. Mészáros Tamás és Gábor         3 h    64.40 p
  5. Györik László                   2 h    52.53 p
  6. Gábor Károly                    1 h    15.68 p

Budaörs gyűjtőhely A43 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Szulman József                 12 h   299.80 p
  2. Bényei László                  11 h   264.00 p
  3. Végh Kálmán                    12 h   239.50 p
  4. Bartha Károly                   7 h   145.50 p
  5. Lévai Antal és Tünde            6 h   113.10 p
  6. Juhász Sándor                   5 h   112.10 p
  7. Stupek Dezsőné                  4 h    96.80 p
  8. Stupek Dezső                    5 h    76.80 p
  9. Tarczi József                   4 h    51.20 p
 10. Tuba János                      3 h    29.60 p

Vecsés gyűjtőhely A48 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Pintér Ferenc                  11 h   271.66 p
  2. Kenédi József                  10 h   237.11 p
  3. Kauremszky Ferenc id.          11 h   229.24 p
  4. Simon Mihály                    7 h   137.95 p
  5. Berényi Albert                  5 h    86.69 p
  6. Hackl József                    5 h    82.87 p
  7. Pfeffer György                  4 h    67.48 p
  8. Schmid és Fia                   3 h    66.62 p
  9. Ács Ferenc                      3 h    47.30 p
 10. Kalocsai István                 2 h    42.96 p
 11. Skribek László                  2 h    26.00 p

Dabas gyűjtőhely A52 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Pintér Zsolt                   12 h   290.16 p
  2. Kancsár Ferenc                 10 h   223.77 p
  3. Morhardt István                 4 h    71.38 p
  4. Zsolnai Mihály                  3 h    69.88 p
  5. Turcsán Sándor                  2 h    36.77 p

Szigethalom gyűjtőhely A66 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Kreisz Antal                   10 h   231.25 p
  2. Ozoróczky Imre                 10 h   196.18 p
  3. Oroszi Sándor                   9 h   162.36 p
  4. Hochrein Antal                  5 h   110.35 p

Budafoki gyűjtőhely B03 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Erdélyi Gyula                  12 h   318.29 p
  2. Wilms László                   11 h   234.88 p
  3. Tóth Ferenc                    10 h   200.96 p
  4. Szűts András                    9 h   168.06 p
  5. Mauchner Ferenc                 7 h   126.03 p
  6. Katona Tibor                    2 h    50.71 p
  7. Volek Gyozo                     2 h    34.70 p

Pesterzsébet gyűjtőhely B04 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Sinka Zoltán                   10 h   238.05 p
  2. Kovács Attila                  10 h   227.43 p
  3. Pap István Pe.                 11 h   202.97 p
  4. Kern Rudolf                    10 h   183.09 p
  5. Császár István                  7 h   143.71 p
  6. Horváth Jenő és Fia             5 h   112.02 p
  7. Eckert György                   6 h   103.98 p
  8. Pálos Tibor                     4 h    88.92 p
  9. Diósi Sándor                    1 h    20.44 p

Kispest gyűjtőhely B05 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Somogyi László                 10 h   232.67 p
  2. Kovács Imre                     9 h   215.72 p
  3. Bodor Dániel                    9 h   201.64 p
  4. Szabó Izabella Anna             6 h   142.29 p
  5. Kromer András                   6 h   137.78 p
  6. Viczkó Sándor                   5 h    85.61 p
  7. Hegyesi Csaba                   4 h    82.81 p
  8. Szabó Nándor Zsolt              3 h    73.13 p
  9. Sidó János                      1 h    20.71 p
 10. Szabó József                    1 h    13.49 p

Kelenföldi gyűjtőhely B12 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Kálazi László                  11 h   238.85 p
  2. Laczkovits Károlyné             9 h   194.16 p
  3. Paál István                     8 h   112.16 p
  4. Szalay Pál                      3 h    43.42 p
  5. Juhász András                   2 h    32.00 p
  6. Zsolnai Zsolt                   1 h    27.43 p
  7. Szabó Attila                    2 h    26.57 p

Csepel gyűjtőhely B21 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Egresi István                  11 h   237.91 p
  2. Riczu János                    10 h   224.29 p
  3. Gaszman József                  7 h   145.41 p
  4. Komáromi Erzsébet               4 h    75.26 p
  5. Semsegi József                  2 h    37.80 p
  6. Róth Gyula                      2 h    33.50 p
  7. Fitero Kálmán                   3 h    29.60 p
  8. Usztics Miklós                  1 h    21.03 p

Pestszentimre gyűjtőhely B25 csapatbajnoksága, Hosszútáv

  1. Gyurcsó János                  12 h   313.06 p
  2. Ábel László                    11 h   269.86 p
  3. Széphegyi - Schneider           9 h   181.83 p
  4. Sali László                     8 h   152.81 p
  5. Jakus János                     6 h   109.34 p
  6. Guzsik Kevin                    4 h    56.48 p
  7. Csaba Magdolna Dr.              2 h    49.31 p