Villám Klub kerületi csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

Beszámított versenyek:
Jihlava IV. ZK
Jihlava VI. ZK
Jihlava X. ZK

  1. Grampsch - Kancsár              9 h   195.99 p
  2. Kancsár Ferenc                  9 h   190.21 p
  3. Kling István                    9 h   179.88 p
  4. Viola László                    9 h   179.60 p
  5. Pintér Ferenc                   9 h   176.74 p
  6. Mészáros Tamás és Gábor         9 h   169.91 p
  7. Sinka Zoltán                    9 h   169.82 p
  8. Erdélyi Gyula                   9 h   165.99 p
  9. Hackl József                    9 h   163.75 p
 10. Baricza József                  9 h   159.67 p
 11. Pintér Zsolt                    9 h   158.41 p
 12. Balázs H. Imre                  9 h   156.30 p
 13. Pálos Tibor                     8 h   149.94 p
 14. Wilms László                    7 h   149.82 p
 15. Óvári József                    8 h   147.21 p
 16. Végh Kálmán                     8 h   145.24 p
 17. Kauremszky Ferenc id.           9 h   144.25 p
 18. Geyerhosz Antal                 8 h   140.56 p
 19. Kéffer Vilmos                   8 h   140.08 p
 20. Horváth Jenő                    8 h   138.26 p
 21. Gyurcsó János                   7 h   135.59 p
 22. Tóth Ferenc                     8 h   130.51 p
 23. Horváth Jenő és Fia             7 h   126.69 p
 24. Hochrein Antal                  8 h   125.93 p
 25. Balázs Attila                   7 h   120.70 p
 26. Tripó István                    6 h   119.83 p
 27. Kern Rudolf                     6 h   112.83 p
 28. Mauchner Ferenc                 7 h   112.66 p
 29. Szűts András                    7 h   109.37 p
 30. Bartha Károly                   6 h   104.64 p
 31. Takács Sándor                   5 h    99.13 p
 32. Ábel László                     5 h    94.24 p
 33. Pap István Pe.                  5 h    88.58 p
 34. Ács Ferenc                      6 h    85.84 p
 35. Somogyi László                  5 h    85.37 p
 36. Juhász Sándor                   5 h    83.94 p
 37. Stupek Dezső                    5 h    83.80 p
 38. Gábor Károly                    5 h    75.99 p
 39. Kovács Imre                     4 h    71.11 p
 40. Eckert György                   3 h    60.70 p
 41. Kenédi József                   4 h    60.04 p
 42. Szabó Nándor Zsolt              4 h    54.04 p
 43. Katona Tibor                    3 h    53.89 p
 44. Széphegyi - Schneider           3 h    53.58 p
 45. Laczkovits Károlyné             4 h    49.80 p
 46. Györik László                   3 h    45.85 p
 47. Volek Gyozo                     3 h    45.45 p
 48. Kurcsics Imre                   2 h    41.25 p
 49. Stupek Dezsőné                  2 h    40.20 p
 50. Jakus János                     2 h    38.93 p
 51. Kalocsai István                 3 h    36.84 p
 52. Bodor Dániel                    3 h    36.53 p
 53. Tarczi József                   2 h    36.04 p
 54. Kálazi László                   2 h    35.17 p
 55. Turcsán Sándor                  2 h    33.40 p
 56. Berényi Albert                  2 h    28.52 p
 57. Guzsik Kevin                    2 h    27.41 p
 58. Kulcsár László                  1 h    20.93 p
 59. Hoklics István                  1 h    20.70 p
 60. Grund József                    1 h    17.76 p
 61. Schmid és Fia                   1 h    17.35 p
 62. Csaba Magdolna Dr.              1 h    16.45 p
 63. Dorogi Ferenc                   1 h    15.98 p
 64. Oroszi Sándor                   1 h    15.61 p
 65. Szabó József                    1 h    14.18 p
 66. Koncsek Vilmos                  1 h    12.25 p
 67. Fabók Ferenc                    1 h    11.26 p
 68. Szabó Izabella Anna             1 h    10.86 p
 69. Simon Mihály                    1 h    10.66 p
 70. Tuba János                      1 h    10.51 p
 71. Hartmann Ferenc                 1 h     9.75 p
 72. Császár István                  1 h     9.69 p
 73. Pfeffer György                  1 h     9.60 p

Budai Röpcsoport csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Grampsch - Kancsár              9 h   195.75 p
  2. Mészáros Tamás és Gábor         9 h   169.63 p
  3. Erdélyi Gyula                   9 h   160.78 p
  4. Wilms László                    8 h   157.24 p
  5. Balázs H. Imre                  9 h   154.76 p
  6. Baricza József                  9 h   154.37 p
  7. Végh Kálmán                     7 h   133.38 p
  8. Tóth Ferenc                     8 h   133.37 p
  9. Balázs Attila                   8 h   130.00 p
 10. Tripó István                    7 h   125.23 p
 11. Mauchner Ferenc                 7 h   111.34 p
 12. Bartha Károly                   6 h   107.53 p
 13. Szűts András                    6 h    94.60 p
 14. Juhász Sándor                   5 h    80.57 p
 15. Stupek Dezső                    4 h    72.14 p
 16. Katona Tibor                    3 h    54.44 p
 17. Gábor Károly                    3 h    45.96 p
 18. Györik László                   3 h    43.69 p
 19. Kálazi László                   3 h    43.35 p
 20. Stupek Dezsőné                  2 h    39.19 p
 21. Kurcsics Imre                   2 h    38.73 p
 22. Laczkovits Károlyné             3 h    35.27 p
 23. Tarczi József                   2 h    32.40 p
 24. Volek Gyozo                     2 h    26.57 p
 25. Tuba János                      1 h    13.35 p
 26. Motil Zsolt                     1 h    11.00 p

Pesti 1. Röpcsoport csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kling István                    9 h   185.27 p
  2. Sinka Zoltán                    9 h   176.24 p
  3. Pálos Tibor                     9 h   165.86 p
  4. Óvári József                    9 h   162.46 p
  5. Geyerhosz Antal                 9 h   155.63 p
  6. Kern Rudolf                     8 h   136.43 p
  7. Horváth Jenő és Fia             7 h   130.63 p
  8. Hochrein Antal                  7 h   122.35 p
  9. Takács Sándor                   5 h   101.98 p
 10. Pap István Pe.                  5 h    90.82 p
 11. Somogyi László                  5 h    89.04 p
 12. Kovács Imre                     4 h    74.97 p
 13. Szabó Nándor Zsolt              5 h    67.76 p
 14. Eckert György                   3 h    61.96 p
 15. Bodor Dániel                    3 h    40.37 p
 16. Grund József                    2 h    31.13 p
 17. Dorogi Ferenc                   2 h    28.40 p
 18. Hoklics István                  1 h    21.16 p
 19. Oroszi Sándor                   1 h    17.37 p
 20. Szabó József                    1 h    14.84 p
 21. Koncsek Vilmos                  1 h    13.76 p
 22. Császár István                  1 h    12.25 p
 23. Sidó János                      1 h    11.31 p
 24. Fabók Ferenc                    1 h    10.69 p
 25. Bajkay Károly                   1 h    10.36 p
 26. Szabó Izabella Anna             1 h    10.04 p

Pesti 2. Röpcsoport csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kancsár Ferenc                  9 h   196.23 p
  2. Viola László                    9 h   181.23 p
  3. Pintér Ferenc                   9 h   173.82 p
  4. Pintér Zsolt                    9 h   158.77 p
  5. Hackl József                    9 h   158.39 p
  6. Horváth Jenő                    9 h   152.98 p
  7. Kauremszky Ferenc id.           9 h   146.24 p
  8. Kéffer Vilmos                   8 h   142.11 p
  9. Gyurcsó János                   7 h   140.05 p
 10. Ábel László                     5 h    91.69 p
 11. Ács Ferenc                      4 h    71.85 p
 12. Kenédi József                   4 h    65.77 p
 13. Széphegyi - Schneider           3 h    55.67 p
 14. Kalocsai István                 4 h    52.63 p
 15. Jakus János                     3 h    48.90 p
 16. Guzsik Kevin                    3 h    47.91 p
 17. Turcsán Sándor                  2 h    32.94 p
 18. Kulcsár László                  1 h    20.78 p
 19. Schmid és Fia                   1 h    19.83 p
 20. Berényi Albert                  1 h    15.57 p
 21. Csaba Magdolna Dr.              1 h    14.96 p
 22. Simon Mihály                    1 h    13.23 p

Dunaharaszti gyűjtőhely A10 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Geyerhosz Antal                 9 h   201.60 p

Biatorbágy gyűjtőhely A13 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Grampsch - Kancsár              9 h   167.39 p
  2. Mészáros Tamás és Gábor         8 h   119.29 p
  3. Balázs H. Imre                  5 h    70.58 p
  4. Balázs Attila                   3 h    53.28 p
  5. Gábor Károly                    1 h    22.14 p
  6. Györik László                   1 h    10.15 p

Budaörs gyűjtőhely A43 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Végh Kálmán                     9 h   166.24 p
  2. Tripó István                    9 h   156.64 p
  3. Bartha Károly                   7 h   121.50 p
  4. Stupek Dezső                    5 h    92.26 p
  5. Juhász Sándor                   5 h    88.66 p
  6. Kurcsics Imre                   2 h    41.46 p
  7. Stupek Dezsőné                  2 h    40.75 p
  8. Tarczi József                   2 h    39.12 p
  9. Lévai Antal és Tünde            2 h    19.64 p
 10. Tuba János                      1 h    12.17 p
 11. Motil Zsolt                     1 h     9.60 p

Vecsés gyűjtőhely A48 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Pintér Ferenc                   9 h   193.04 p
  2. Hackl József                    9 h   176.04 p
  3. Kauremszky Ferenc id.           9 h   167.13 p
  4. Ács Ferenc                      6 h   100.12 p
  5. Kenédi József                   4 h    67.37 p
  6. Kalocsai István                 3 h    42.69 p
  7. Berényi Albert                  2 h    32.90 p
  8. Simon Mihály                    2 h    22.41 p
  9. Schmid és Fia                   1 h    18.60 p
 10. Pfeffer György                  1 h    13.09 p

Dabas gyűjtőhely A52 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kancsár Ferenc                  9 h   185.53 p
  2. Viola László                    7 h   123.87 p
  3. Pintér Zsolt                    5 h    89.68 p
  4. Horváth Jenő                    5 h    62.94 p
  5. Turcsán Sándor                  1 h    24.00 p
  6. Kulcsár László                  1 h    20.21 p

Szigethalom gyűjtőhely A66 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Hochrein Antal                  9 h   196.65 p
  2. Dorogi Ferenc                   7 h   108.12 p
  3. Oroszi Sándor                   5 h    83.71 p
  4. Grund József                    3 h    53.60 p
  5. Pákozdi László                  2 h    40.80 p
  6. Kreisz Antal                    2 h    34.50 p
  7. Koncsek Vilmos                  1 h    17.45 p
  8. Ozoróczky Imre                  1 h    11.20 p

Budafoki gyűjtőhely B03 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Wilms László                    9 h   185.37 p
  2. Erdélyi Gyula                   9 h   182.97 p
  3. Tóth Ferenc                     9 h   170.10 p
  4. Szűts András                    9 h   147.06 p
  5. Mauchner Ferenc                 8 h   143.45 p
  6. Katona Tibor                    5 h    88.67 p
  7. Volek Gyozo                     3 h    41.70 p

Pesterzsébet gyűjtőhely B04 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kling István                    9 h   171.62 p
  2. Sinka Zoltán                    9 h   166.78 p
  3. Pálos Tibor                     8 h   138.44 p
  4. Óvári József                    7 h   129.06 p
  5. Horváth Jenő és Fia             6 h   108.13 p
  6. Kern Rudolf                     7 h   106.46 p
  7. Pap István Pe.                  4 h    63.79 p
  8. Eckert György                   2 h    45.02 p
  9. Hoklics István                  1 h    19.35 p

Kispest gyűjtőhely B05 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Takács Sándor                   6 h   108.04 p
  2. Kovács Imre                     6 h   106.72 p
  3. Somogyi László                  5 h   103.61 p
  4. Szabó Nándor Zsolt              5 h    76.69 p
  5. Bodor Dániel                    4 h    61.87 p
  6. Szabó Izabella Anna             5 h    60.28 p
  7. Szabó József                    1 h    19.20 p
  8. Sidó János                      1 h    14.61 p

Kelenföldi gyűjtőhely B12 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Baricza József                  9 h   190.45 p
  2. Laczkovits Károlyné             4 h    68.43 p
  3. Kálazi László                   4 h    66.24 p

Csepel gyűjtőhely B21 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa


Pestszentimre gyűjtőhely B25 csapatbajnoksága, Zempléni Kupa

  1. Kéffer Vilmos                   9 h   193.53 p
  2. Gyurcsó János                   9 h   189.16 p
  3. Ábel László                     8 h   150.26 p
  4. Guzsik Kevin                    6 h   110.20 p
  5. Széphegyi - Schneider           6 h   104.89 p
  6. Jakus János                     4 h    72.38 p
  7. Csaba Magdolna Dr.              2 h    30.60 p
  8. Sali László                     1 h    10.20 p
  9. Kauremszki József - Gábor       1 h     9.60 p